וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

משחק הכדורגל ישראל-אוסטריה כבש את טבלת הרייטינג

2.4.2001 / 17:45

רשות השידור הכניסה 4 תוכניות לעשירייה המובילה; "מבט" ו"יומן" הביסו את חדשות ערוץ 2 ו"אולפן שישי"

רוני קורן-דינר
ltpgt
רשת עשתה עסקה טובה עת רכשה מידי המפיק אביב גלעדי את משחק הכדורגל ישראל-אוסטריה, לאחר ההתקוטטות הפומבית בינו לבין רשות השידור: השידור, במסגרת מוקדמות המונדיאל, כבש את ראש טבלת הרייטינג עם 18.4%. ואולם, גם רשות השידור לא יצאה נפסדת מהשבוע החולף - למעשה, אם היתה רוכשת בעצמה את משחק הכדורגל, ככל הנראה היתה זוקפת לעצמה 5 תוכניות בעשירייה המובילה.
lt/pgt

ltpgt
רשות השידור היא הגוף המשדר המוביל של השבוע. "רואים עולם" וחדשות ערוץ 2 בשבת אומנם הגיעו לאותו שיעור צפייה (17.4%) ואותו מספר של משקי בית בכלל האוכלוסייה (268 אלף), אולם לזכותה של "רואים עולם" ייאמר כי היא כפולה באורכה מהתוכנית המתחרה. "מבט" עקפה אף היא השבוע את מהדורת החדשות של ערוץ 2, גם בשיעור הצפייה (16.9% לעומת 15.7%) וגם במספר הפרטים הצופים (394 אלף לעומת 387 אלף לערוץ 2). "יומן" הצטרפה לחגיגת המנצחים, ועקפה את "אולפן שישי" עם 15% לעומת 11.9%.
lttablegtlttrgtlttdgt
ltimg src="/ibo/images/graphs/rating0301.gif"gt
lt/tdgtlt/trgtlt/tablegtltp class="article1"gt
קשת נחלה אכזבה בשבוע החולף. התוכנית הראשונה שלה שהצליחה להיכנס לטבלת 25 התוכניות המובילות, הגיעה למקום ה-15 בלבד. קשת ניסתה להעלות את הרף של שידורי יום שישי עם שידורו של הסרט המקורי "בר מצווה", אולם היעדרו של "הראשון בבידור" בלט כאשר הסרט השיג 12.2% בלבד.
lt/pgt

ltpgt
"שמש", הסיטקום המצליח לשעבר, הגיע להישג דומה עם השידורים החוזרים ביום שישי - הישג נאה יחסית ליום ולשעת השידור בפרה-פריים. הפרקים החדשים (למרות שכבר שודרו ב-YES) המשובצים ביום שלישי מיד לאחר מהדורת החדשות, כלל לא נכנסו לטבלה עקב שידור משחק הכדורסל בין מכבי ת"א לוורוצלאב הפולנית בערוץ הראשון (14.4% רייטינג) באותה שעה.
lt/pgt

ltpgt
בטלעד, לעומת זאת, ניכרת התעוררות: אמנון לוי נכנס לעשירייה הראשונה זה השבוע השני ברציפות (15.4%), ואף התקדם מן המקום השמיני למקום השביעי; "עובדה" עם אילנה דיין השיגה עלייה קלה ברייטינג, מ-14% ל-15.1%; ההימור הגרוע של השבוע בכל זאת שייך לטלעד, שרכשה את זכויות השידור של טקס האוסקר לאחר עריכה ותרגום: 195 דקות שידור, כמעט ערב שלם, הניבו ממוצע של 10.1% רייטינג בלבד והותירו את הטקס מחוץ לטבלה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully