וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

איש השיווק של חודש אפריל: גבי רוטר, המנכ"ל והבעלים של קסטרו

3.4.2001 / 10:12

בשנת 2000 גדל מחזור המכירות של החברה מ-39 מיליון דולר ל-65 מיליון דולר, והרווח גדל מ-8 מיליון שקל ל-20 מיליון שקל

שירות TheMarker.com
ltpgt
איגוד המפרסמים בישראל בחר בגבי רוטר, המנכ"ל והבעלים של חברת האופנה קסטרו , כאיש השיווק של החודש, בשל הצלחתה השיווקית של הרשת, הבולטת בעיקר על רקע ההאטה במשק כיום.
lt/pgt

ltpgt
רוטר זכה בתואר גם לפני 8 שנים, וזו הפעם הראשונה בה זוכה מתמודד בפעם השנייה כשהוא משמש באותו תפקיד.
lt/pgt

ltpgt
הערכים על פיהם פועלת קסטרו נגזרים מהמשבר שעבר על ענף האופנה בשנת 1997 אשר הצריך שינוי מיידי. לנוכח העובדה שעלויות הייצור בחו"ל נמוכות באופן משמעותי לעומת העלויות בארץ, החליט גבי רוטר להפסיק את הייצור בארץ - החלטה אשר הובילה לשינויים פנים ארגוניים משמעותיים בחברה.
lt/pgt

ltpgt
בראיון ל"אותות" אמר רוטר: "מאימפריה מקומית הפכנו למתחרה קטן בשוק צפוף ותחרותי, וזה חייב אסטרטגיה שיווקית חדשה - "מובילות אופנתית". לדבריו, "העיקרון המנחה הוא לדעת בדיוק מהי האסטרטגיה של החברה - זו הסיבה להצלחת הפרסום ולהצלחת החברה. הנתונים והעובדות מדברים בעד עצמם - בשנת 2000 גדלנו ממחזור של 39 מיליון דולר למחזור של 65 מיליון דולר, והרווח גדל מ-8 מיליון שקל ל-20 מיליון שקל".
lt/pgt

ltpgt
אחד המהלכים השיווקיים היה כניסה לשוק הגברי, תחת המותג "קסטרו מן", בעוד שעד לשנה החולפת התמקדה קסטרו בשוק הנשי. כמו כן, נעשה שדרוג לחנויות באמצעות שינוי ההתייחסות של העובדים - קיפול יוקרתי של הבגדים, תגי מחירים מוצנעים וכיו"ב.
lt/pgt

ltpgt
המיקוד והמוכוונות האסטרטגית נותנים תוצאות גם בפרסום. "גילינו שהמותג לא נתפש כסקסי ולכן יצאנו בקמפיין שנועד להוסיף לו סקס אפיל. כל שכן, יצאה החברה בקמפיין האחרון שלה שצולם בקובה בכיכובה של סנדי בר".
lt/pgt

ltpgt
הרשת מפעילה כיום 12 חנויות לגברים ו-32 חנויות לנשים, שנמצאות בבעלותה. 7 חנויות נוספות מוחזקות על ידי זכיינים.
lt/pgt

ltpgt
קסטרו נשלטת על ידי משפחת קסטרו (32.5%) ורוטר אחזקות(31.9%) . שווי השוק של החברה עומד על כ-100 מיליון שקל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully