וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רשת האופנה רנואר השקיעה חצי מיליון דולר בקמפיין חדש

3.4.2001 / 11:39

משרד הפרסום אופטימיום מלווה את הקמפיין, הכולל שילוט חוצות, עיתונות, דיוור ישיר וקידום מכירות

נורית שר
ltpgt
רשת האופנה רנואר יצאה השבוע בקמפיין חדש לרגל השקת קולקציית אביב-קיץ 2001. מסע הפרסום הופק בהשקעה של חצי מיליון דולר ע"י משרד הפרסום אופטימום.
lt/pgt

ltpgt
הדוגמנית עדי נוימן, המלווה את מסעות הפרסום של החברה, נבחרה להוביל גם את הקמפיין הנוכחי, שיכלול שילוט חוצות, פוסטר מדיה, שלטי ענק של "אולימפוסט", מודעות בעיתונות הארצית והמקומית, דיוור ישיר ופעילות קידום מכירות בנקודות המכירה.
lt/pgt

ltpgt
יוסי ברוש, מנכ"ל רשת אופנת רנואר, אמר: "המראה שנבחר להוביל את הקמפיין מבוסס על הווידיאו קליפ של מדונה - לוק הקאו-גירל - שמהווה את המגמה הבולטת באופנת הקיץ הקרוב, להבלטת האופי הבינלאומי של המותג".
lt/pgt

ltpgt
רשת רנואר מרחיבה השנה את פעילותה ואמורה לפתוח במהלכה 10 חנויות חדשות שיצטרפו ל-24 סניפי הרשת. במסגרת הרחבת הפעילות הגדילה רנואר גם את טווח המחירים והמידות של הקולקציה במטרה למשוך לחנויות קהל רחב ומגוון יותר, כולל נשים בגילאי 30 ומעלה. כמו כן, רנואר התרחבה השנה גם לתחום אביזרי אופנה ומציעה קולקציה של ארנקים, נעליים וחגורות המשווקים בלעדית ברשת.
lt/pgt

ltpgt
תקציב הפרסום השנתי של הרשת מסתכם בחצי מיליון דולר. אסטרטגיית הפרסום של החברה היא למצב את הרשת כצעירה וחדשנית. רשת רנואר הוקמה בשנת 1993 ונמצאת בבעלות אלי ברקוביץ' ויוסי ברוש.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully