וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"מיליון לקוחות. מיליון תודות": פרטנר מעלה קמפיין לרגל הצטרפות הלקוח המיליון - במיליון דולר

3.4.2001 / 11:32

שלמור אבנון עמיחי Y&R הכין את מסע הפרסום

נורית שר
ltpgt
חברת התקשורת פרטנר הודיעה היום כי לרגל הצטרפות הלקוח המיליון לחברה לאחר שנתיים ושלושה חודשי פעילות, היא מעלה מסע פרסום חדש.
lt/pgt

ltpgt
הקמפיין הופק ע"י משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי בהשקעה של מיליון דולר והוא כולל סרטון טלוויזיה, 2,000 שלטי חוצות ופעילות מתחת לקו. מסע הפרסום יעלה מחר ויימשך עד סוף החודש.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת פעילות קידום המכירות, הכוללת מפגשים עם לקוחות בארץ ובחו"ל, יוזמנו לקוחות אורנג' ליהנות משירות המשחקים Sim & Play ולקבל מתנות מרשת אורנג'.
lt/pgt

ltpgt
מודעות הקמפיין מביעות את תודת החברה ללקוחותיה. יעקב קדמי, סמנכ"ל השיווק של פרטנר, הסביר היום כי הקמפיין מציג פנייה אישית ללקוחות, היות שמדובר במכשיר אישי, ולכן לא בחרו בפנייה רחבה אנשים כפי שנעשה בקמפיינים דוגמת זה של בנק לאומי.
lt/pgt

ltpgt
לפני מספר שבועות יצאה גם רשת סלקום עם קמפיין על רקע השגת יעד של 2 מיליון לקוחות. סלקום השקיעה אף היא מיליון דולר בקמפיין שהפיק עבורה באומן בר ריבנאי.
lt/pgt

ltpgt
קצב גיוס הלקוחות של פרטנר הוא המהיר מבין שלוש חברות הסלולר. לסלקום הגיע למספר לקוחות זהה לאחר 4 שנות פעילות ואילו לפלאפון זה לקח למעלה מעשור.
lt/pgt

ltpgt
בשוק הסלולר הישראלי מנויים היום כ-4.6 מיליון לקוחות כשסלקום היא החברה הגדולה ביותר עם כ-2 מיליון לקוחות, אחריה פלאפון עם מיליון וחצי לקוחות, פרטנר עם מיליון ומירס עם 170 אלף.
lt/pgt

ltpgt
קרדיטים: מנהל קריאיטיווי: יורם דמבינסקי, ארטדיירקטור: ירון יצחקוב, קופי: ארז מי-טל, צור גולן, מנהל לקוחות: אירית שפייזמן, סופרוויזר: שרית רונה, תקציבאית: טל אבירם.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully