וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אם סיסטמס תספק דיסק-און-צ'יפ לחברת המחשבים Legend הסינית עבור התקני הגישה שלה לאינטרנט

3.4.2001 / 16:01

מלג'נד נמסר כי אם הכל יתרחש כמתוכנן, ההזמנה תסתכם ב-100 אלף דיסק-און-צ'יפ השנה; המחיר הממוצע של המוצר הוא 15 ד', ולכן שוויה הכולל של העסקה יכול להגיע ל-1.5 מ' ד'

גתית פנקס
ltpgt
חברת זכרונות הפלאש אם סיסטמס הודיעה היום על הזמנה שתגיע לכל היותר ל-100 אלף יחידות דיסק-און-צ'יפ השנה מחברת Legend מערכות מחשב, שהיא חברת מחשבים סינית גדולה. מאחר שמחיר הדיסק-און-צ'יפ הממוצע הוא 15 דולר, הרי ששוויה של העסקה יכול להגיע אף ל-1.5 מיליון דולר השנה.
lt/pgt

ltpgt
החברה הסינית תעשה שימוש בדיסק-און-צ'יפ, שהוא שבב קטן שנועד לתת יכולות זיכרון למכשירים שאינם זקוקים לקיבולת גדולה כמו זו שמאפשר דיסק קשיח רגיל, עבור התקני הגישה שלה לאינטרנט (Internet Appliance) .
lt/pgt

ltpgt
לג'נד תעשה גם שימוש בדיסק-און-צ'יפ של אם סיסטמס כאמצעי האחסון בממירים דיגיטליים (Set-Top Boxes) . הממיר הדיגיטלי מאפשר העברת מגוון יישומים ושירותים בפס רחב, כולל Video-on-Demand.
lt/pgt

ltpgt
לג'נד פונה עם שני המוצרים הללו ללקוחות מסוג ISPs (ספקיות שירותי אינטרנט) ו-ICPs (ספקיות תוכן באינטרנט). לחברות הללו היא "תופרת" עסקה מיוחדת לפי דרישתן, והמחיר יהיה בהתאם.
lt/pgt

ltpgt
נזכיר, כי בסוף ינואר הודיעה אם סיסטמס כי לא תוכל לעמוד בתחזיות לרבעון הראשון של השנה, לנוכח תקופת חוסר הוודאות בתעשיית ההיי-טק, המובילה לכך שלקוחות רבים מעדיפים לדחות כעת הזמנות מן החברה או להקטין את רכישותיהם.
lt/pgt

ltpgt
בבית ההשקעות סלומון סמית ברני העריך לא מכבר האנליסט ויקטור הלפרט, כי החברה תמכור השנה ב-120 מיליון דולר - צמיחה של 25% משנת 2000. הרווח השנתי, להערכת הלפרט, יהיה 29 סנט למניה. ברבעון הראשון מעריכים בסלומון סמית ברני כי החברה תמכור ב-20 מיליון דולר בלבד, לעומת הכנסות של כ-30 מיליון דולר ברבעון האחרון של 2000.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully