וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אמבלייז הגישה כתב הגנה נגד זאבי: "מדובר בתביעה חסרת יסוד, קנטרנית, וסחטנית"

3.4.2001 / 16:32

מלם תובעת 50% ממניות אמבלייז, שבמקביל נערכת להגיש תביעה נגדית נגד מלם ומפעיליה על הנזקים הנגרמים מתביעתה

שלומי גולובינסקי
ltpgt
חברת אמבלייז הגישה היום את כתב הגנתה על תביעתה של חברת מלם מערכות, שבשליטת גד זאבי. מלם ביקשה לקבל לידיה 50% ממניות אמבלייז שהיו בידיה בעבר, ושמכרה ליזמי אמבלייז, בשל מצג שווא שהציגו לטענתה ראשי אמבלייז.
lt/pgt

ltpgt
באמבלייז הגישו בקשה למחוק על הסף את תביעת מלם מנימוקי היותה חסרת יסוד, קנטרנית וסחטנית. אמבלייז מיוצגת בתביעה על ידי משרד עו"ד של ד"ר יעקב וינרוט ושות'. אמבלייז מעלה בהגנתה שורה של עובדות שלטענתה סותרות אחת לאחת את טענותיה של התובעת. בכתב ההגנה נטען, בין היתר, כי ניכר שתביעתה של התובעת מונעת מנימוקים בלתי עניניים ונעשה ניצול לרעה בהליכי ביהמ"ש כדי לאלץ את הנתבעים לשלם לתובעת דמי לא יחרץ.
lt/pgt

ltpgt
עוה"ד וינרוט ושות' טוענים בבקשת המחיקה כי גם אם ייחשבו כל טענותיהן של ראשי מלם כנכונות - אין לתביעתה מעמד ודינה מחיקה על הסף. השיהוי הרב (כ-6 שנים אחרי האירועים נשוא כתב התביעה), עילות התביעה לפיהן העדר יריבות בין הצדדים וההסכם המפורש ביניהם - כל אלה מהווים, לטענתה של אמבלייז, עילה למחיקה ודחייה על הסף של תביעת מלם.
lt/pgt

ltpgt
אמבלייז טוענת כי תביעתה של מלם כל כך משוללת יסוד עד כי על ביהמ"ש לשקול לחומרה את מדיניות פסיקת ההוצאות ולחייב את מלם בהוצאות עונשיות לדוגמה על תביעתה וסגנונה. מעבר לכך נערכת אמבלייז לתבוע נגדית את מלם ואת מפעיליה על הנזקים הנגרמים מתביעתם.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully