וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המסחר שלאחר הסגירה: מניות התוכנה המשיכו לקרוס בעקבות אזהרות רווח נוספות

4.4.2001 / 9:03

מניית רציונל סופטוור ירדה ב-12.5% במסחר המאוחר לאחר הודעה על אזהרת רווח ופיטורי עובדים; גלובל קרוסינג זינקה ב-24% לאחר שדויטשה בנק המליץ על המניה

יהודה שויצר
ltpgt
המגמה השלילית שאיפיינה את יום המסחר הרגיל אתמול בוול סטריט גלשה גם למסחר שלאחר הסגירה, עת משקיעים צלבו את החברות אשר פירסמו אזהרות רווח נוספות לאחר הסגירה. לרשימה הארוכה והלא מכובדת הצטרפה אמש מניית חברת התוכנה רציונל סופטוור (סימול RATL) , שירדה ב-12.5% במסחר המאוחר, לאחר שהחברה הודיעה על הנמכת תחזיות הרווח ל-2002 ועל פיטורי 400 עובדים, המהווים כ-10% מכוח העבודה בחברה.
lt/pgt

ltpgt
מניות חברת התוכנה אגיל (סימול AGIL) , שקרסו ביום המסחר הרגיל בעקבות האזהרה של אריבה, נפלו ב-5% נוספים במסחר שלאחר הסגירה, עם פרסום ההודעה כי החברה לא תעמוד בתחזיות הרווח לרבעון הראשון של השנה הנוכחית. החברה צופה כי תרשום הפסד של 6-3 סנט למניה, לעומת תחזיות מוקדמות לרווח של 2 סנט למניה.
lt/pgt

ltpgt
מנגד, זינקה מניית חברת הטלקום גלובל קרוסינג ב-24% במסחר המאוחר, לאחר שאנליסט דויטשה בנק ציין כי מניית גלובל קרוסינג היא הטובה ביותר מכל מניות מגזר הטלקום, והשאיר את המלצתו למניה על "קנייה חזקה".
lt/pgt

ltpgt
מניות הטכנולוגיה הכבדות שאיבדו גובה ביום המסחר חזרו במעט למגמה חיובית במסחר שלאחר הסגירה. סאן מיקרוסיסטמס , שצללה לשפל של השנה האחרונה, עלתה ב-0.5% במסחר שלאחר הסגירה. אורקל 10003603-MRQ עלתה ב-1.5%.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully