וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מריל לינץ': מותירים המלצת "צבור" למניית בקווב בעקבות אזהרת הרווח

4.4.2001 / 10:29

חותכים את תחזיות ההכנסות וההפסד למניה; המזומנים בקופה אמורים להספיק לשנתיים הקרובות

אילן מוסנאים
ltpgt
האנליסטית אילנה טרסטון ממריל לינץ' מותירה למניית חברת בקווב המלצת "צבור לטווח ארוך", לאחר אזהרת הרווח שפירסמה החברה שלשום.
lt/pgt

ltpgt
החברה, המפתחת ומשווקת תוכנות להעברת מידע בארגונים באמצעות רשת האינטרנט המבוססות על טכנולוגיית הדחיפה, דיווחה ביום שני כי תרשום ברבעון הפותח של 2001 הכנסות של 7.4-7 מיליון דולר והפסד של 19-16 סנט למניה.
lt/pgt

ltpgt
בבית ההשקעות מעלים את תחזית ההפסד למניה ברבעון הראשון, מרמה של 12 סנט ל-17 סנט, ואת התחזית השנתית מ-21 סנט ל-55 סנט. טרסטון מעריכה כי החברה תסיים את 2002 עם הפסד של 20 סנט למניה.
lt/pgt

ltpgt
במריל לינץ' לא רואים בשלב זה איום על העסקה שבין בקווב לחברת SAP, שאמורה לתרום כ-27% מהכנסות החברה ב-2001. יחד
עם זאת, בבית ההשקעות מעדכנים כלפי מטה את תחזית המכירות לשנה הנוכחית ל-34 מיליון דולר, לעומת הצפי הקודם למכירות של 49 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
טרסטון מעריכה עוד כי בקווב תסיים את הרבעון הראשון עם הכנסות של 7.2 מיליון דולר, וכי עד לרבעון השלישי לא צפויה צמיחה משמעותית בפעילות החברה.
lt/pgt

ltpgt
במריל לינץ' סבורים כי הביקוש בתחום הרשתות בארגונים צפוי להיות חלש בתקופה הקרובה עבור החברה, אולם בזכות שיתופי הפעולה העסקיים שלה היא עשויה לצאת מהמצב מחוזקת כאשר התחום יתאושש.
lt/pgt

ltpgt
בנוסף, מציינת טרסטון כי בקופתה של בקווב כ-60 מיליון דולר במזומן - סכום הגבוה משווי השוק של החברה. להערכתה, סכום זה יישחק במהלך השנה הקרובה, אולם הוא אמור לספק את צורכי החברה ב-18 עד 24 החודשים הקרובים.
lth5gt lthrgt
לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד.
lthrgt
lth5/gt
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully