וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גילת תקשורת חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אינטרלקט היפאנית

4.4.2001 / 14:14

החברה היפאנית תשווק את פתרונות הלימוד מרחוק של גילת ביפאן; החברה צפויה להשלים בימים הקרובים הסכם נוסף עם חברה דרום אמריקאית

אילן מוסנאים
ltpgt
גילת תקשורת חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת אינטרלקט (Interlect Japan Limited) מיפאן, ספקית מובילה של יישומים חינוכיים, לשיווק פתרונות הלימוד מרחוק של גילת תקשורת ביפאן.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת ההסכם בין שתי החברות תתרום גילת תקשורת את נסיונה הרב בתחום הלימוד מרחוק והכיתה הווירטואלית, ואינטרלקט תוכל למנף את הטכנולוגיה שלה באמצעות ריכוז פעילות השיווק של פתרון הלימוד מרחוק ביפאן.
lt/pgt

ltpgt
לדברי סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה, גידי נימוי, ההסכם החדש הוא חלק מהאסטרטגיה של גילת תקשורת, שמטרתה חדירה לשווקים בינלאומיים בכלל ולשווקים במזרח הרחוק בפרט. נימוי מציין כי מדובר בהסכם מהותי ביותר עבור החברה, שכן הוא חושף בפניה לראשונה את השוק היפאני בו לא היתה לחברה דריסת רגל עד היום.
ltbrgt
lt/bgtפתיחת שוקי המזרח הרחוקltbgt
לדברי נימוי, הסכם זה, ביחד עם ההסכם שהחברה חתמה לפני שבועיים עם קמפוס אונליין הפועלת בהונג קונג ובסין, פותחים בפני החברה את השווקים הגדולים של המזרח הרחוק, שלדבריו הינם שווקים מפותחים ובשלים מבחינת רמת התשתיות לטכנולוגיה של גילת. נימוי ציין עוד, כי בימים הקרובים החברה אמורה למסור הודעה על הסכם נוסף עם חברה גדולה בדרום אמריקה.
lt/pgt

ltpgt
פתרון הלימוד מרחוק של אינטרלקט, המבוסס על תוכנת הלימוד מרחוק LearnLinc של מנטרג'י וגילת תקשורת, כולל מספר תכונות שמבטיחות שליטה רבה על התוכן המועבר, אינטרקציה בזמן אמת של המדריך עם התלמידים, ובה בעת אפשרות לבחינה והערכה של התלמידים.
lt/pgt

ltpgt
פיתרון זה כולל פלטפורמה אינטראקטיווית המבוססת על אינטרנט, שמאפשרת לארגונים להעביר הדרכות על ידי טובי המדריכים למספר רב יותר של תלמידים רחוקים גיאוגרפית מהמדריך ותוך כדי כך להפחית את הוצאות ההדרכה, מאחר שנחסכות הנסיעות לצורך הדרכה והדרכה חוזרת.
lt/pgt

ltpgt
על פי מחקר שפירסם בנק ההשקעות פייפר ג'פרי, היקפו של שוק הלימוד הארגוני העולמי עלה בשנת 1999 על 11 מיליארד דולר, והוא צפוי לגדול ולהגיע עד להיקף של למעלה מ-46 מיליארד דולר בשנת 2005. שוק הלימוד מרחוק ביפאן גדל במהירות ושוק תוכנות הלימוד מרחוק יותר מאשר הכפיל את היקפו - מ-26 מיליון דולר בשנת 1999 ל-60 מיליון דולר בשנת 2000.
ltbrgt
lt/bgtזירת העסקים היפאנית תשתנה דרמטיתltbgt
מנכ"ל אינטרלקט, אוויוינד הורן, אומר: "אנחנו מאמינים שבמשך השנתיים הבאות תשתנה זירת העסקים היפאנית באופן דרמטי, כשחברות יהיו חייבות להתאים עצמן לדרישות החדשות של לקוחותיהן, לגלובליזציה ולשינויים במשק. כדי להקל על העובדים בתהליכי השינוי, החברות היפאניות יבחרו בשיטת הלימוד מרחוק כאמצעי עיקרי להקנות ידע ולהכשיר את עובדיהן".
lt/pgt

ltpgt
את הרבעון הרביעי של 2000 סיימה גילת תקשורת עם הכנסות של 21.5 מיליון דולר - עלייה של 61% לעומת הרבעון המקביל, והפסד 78 סנט למניה (הפסד של 46 סנט למניה בנטרול הוצאות חד פעמיות), לעומת הפסד 52 סנט למניה (רווח של 25 סנט למניה בנטרול) ברבעון המקביל. התחזית בבית ההשקעות אופנהיימר הצביעה על הכנסות של 19 מיליון דולר ברבעון והפסד למניה של 47 סנט.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully