וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

SAP מפצלת את פעילות הפורטל הארגוני שלה לחברה בת וממזגת לתוכה את טופ-טיר הישראלית

4.4.2001 / 18:04

לפני כשבוע רכשה SAP, חברת התוכנה הגדולה באירופה, את טופ-טיר תמורת 400 מ' ד' במזומן; החברה החדשה תעסיק כ-700 עובדים ותנוהל על ידי שי אגסי

שירות TheMarker.com
ltpgt
SAP, חברת התוכנה השלישית בגודלה בעולם, מפצלת את פעילות הפורטל הארגוני שלה, mySAP Workplace, לחברה בת עצמאית (Spin-off) , וממזגת לתוכה את הטכנולוגיה של חברת טופ-טיר הישראלית, אותה רכשה בשבוע שעבר תמורת 400 מיליון דולר במזומן. החברה החדשה תתמקד בפיתוח ושיווק פורטל ארגוני פתוח ושלם ומוצרי מודיעין עסקי. פתרונות אלה ייצרו ערך ויתרון תחרותי עבור ארגונים, העובדים שלהם, שותפים ולקוחות, בכך שאנשים יוכלו לשתף פעולה ביעילות בכל מקום ובכל זמן.
lt/pgt

ltpgt
החברה החדשה, שתיקרא SAP Portals, היא שילוב של טופ-טיר; החטיבה העסקית של SAP, שעסקה עד כה בפיתוח ושיווק הפורטל הארגוני, mySAP Workplace ומוצרי המודיעין העסקי mySAP; וכן eSAP - חברה-בת של SAP, העוסקת באספקת שירותים מקצועיים, שהתמקדה עד כה בפורטלים ארגוניים ופרויקטים בתחום ה-e-business.
lt/pgt

ltpgt
SAP Portals תעסיק כ-700 עובדים, ותנוהל על ידי שי אגסי. חלק ניכר מפעילות הפיתוח יתבצע במרכז הפיתוח של טופ-טיר בישראל, המעסיק 125 אנשי מקצוע, ואשר ימשיך לפעול במתכונתו הנוכחית בניהולה של עליזה פלג. בנוסף לאספקת מוצרים לחברה האם, החברה החדשה תעניק הרשאות של הטכנולוגיה שלה לחברות מחוץ לקבוצת SAP והיא צופה כי נתח נכבד מההכנסות שלה יגיע מחברות שאינן נמנו עד כה על בסיס הלקוחות של SAP.
lt/pgt

ltpgt
שילוב הכוחות לתוך חברה אחת יאפשר לחברות וליחידים להתגבר על המורכבות וחוסר ההתאמה שבין יישומי תוכנה שונים. הפתרונות של SAP Portals יאפשרו לאנשים לחלוק מידע עם אנשים אחרים ולשתף פעולה בזמן אמת. תהיה זו הדרך הקלה ביותר עבור אנשים להגיע למידע ולעבד אותו. כבר היום, טכנולוגיית ה-Drag and Relate של טופ-טיר משולבת בתוך mySAP Workplace, כשהיא מפשטת את האינטראקציה של המשתמש.
lt/pgt

ltpgt
המוצרים יתבססו על פלטפורמה חדשנית ופתוחה, ויספקו פתרונות משולבים שיקיפו את כל המידע, הישומים והשירותים הפנימיים והחיצוניים הרלוונטיים של הארגון. SAP Portals תספק לעובדים, לקוחות ושותפים עסקיים את כל מה שהם זקוקים לו בכדי להשלים את המשימות האישיות והארגוניות שלהם בכל תפקיד, בכל זמן ובכל מקום. בצורה זו, הפתרונות של SAP Portals יתמכו בכל מחזור העבודה החל מרכישת ידע, ניתוח וביצוע החלטות ועד להטמעה וביצוע ההחלטות שהתקבלו.
lt/pgt

ltpgt
SAP Portals תספק פתרון שלם, ובכלל זה מידע, יישומים ושרותים מותאמים אישית. הפתרון ישלב מרכיבים של SAP וכאלה שאינם של SAP, בהתבסס על פלטפורמת פורטל ארגוני פתוחה, תוך שימוש בטכנולוגיית Drag & Relate ו-unification של טופ-טיר. פתרון הפורטל הארגוני יאפשר גם ניהול תכני אינטרנט, איתור מידע וסיווגו, וכן יספק תמיכה לעובדים ניידים. יתרה מכך, SAP Portals יתמקד בפתרונות מודיעין עסקי, ובכלל זה יישומים אנליטיים, אחסון נתונים ודיווח לניהול כל סוגי המידע המובנה ומידע שאינו מובנה.
lt/pgt

ltpgt
לדברי שי אגסי, מייסד, נשיא ומנכ"ל טופ-טיר, "כשחקנית החזקה ביותר בשוק הפורטלים הארגוניים, SAP Portals תספק פורטל ארגוני ופלטפורמת מידע פתוחה וחדשנית אשר תשפר במהירות את השורה התחתונה של הלקוחות שלנו".
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully