וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שוק המט"ח: מימושים בדולר - ירד ל-4.21 שקלים לאחר שטיפס ל-4.234 שקלים בתחילת המסחר

4.4.2001 / 18:20

בנק דיסקונט: הדולר לא הצליח לשבור את רמת ההתנגדות של 4.24 שקלים, זו הפעם השלישית, דבר שגרם לגל מכירות

ליאור כגן
ltpgt
יום המסחר בשוק המט"ח נפתח שוב בהזרמת ביקושים לדולר, ושערו עלה ל-4.2340 שקלים. אולם, בהמשך היום התמתנו העליות, ושערו היציג של הדולר נקבע על 4.2120 שקלים, ירידה של 0.33% מהשער היציג שנקבע אתמול. בשעה זו, במקביל למסחר החיובי בנאסד"ק, נסחר הדולר ברמה נמוכה יותר של 4.2090 שקלים.
lt/pgt

ltpgt
מחדר העסקות של בנק דיסקונט נמסר כי הדולר עלה אומנם בפתיחת המסחר, אולם לאחר שהפעילים ראו שרמת ההתנגדות של 4.24 שקלים לא נפרצת (זו הפעם השלישית), הגיע גל מכירות שהוריד את הדולר. לדבריהם, המכירות היו גם מצד הבנקים וגם מצד משקיעים זרים.
lt/pgt

ltpgt
בבנק אוצר החייל מציינים כי ירידות חדות נרשמו אמש כמעט בכל הבורסות ברחבי העולם, ומדד המעו"ף הידרדר לשפל של השנתיים האחרונות. להערכתם, המשך הירידות והחשש ההולך וגובר מהאטה גלובלית ומיתון בארה"ב יחזקו את הדולר לרמות גבוהות יותר.
lt/pgt

ltpgt
בחדר העסקות אומרים כי בשוק נשמעות הערכות כי המחזורים ההולכים וגדלים במסחר והתנודתיות הגוברת - מראים כי מגמת התחזקות הדולר צפויה להימשך. להערכתם, הציבור עשוי להיכנס לשוק עם המשך הפיחות ומהלך זה יגרום להתחזקות הדולר.
lt/pgt

ltpgt
בבנק מדגישים כי בימים האחרונים ניכרת הסלמה במצב הבטחוני, הבאה לידי ביטוי בירי מרגמות לתוך תחומי הקו הירוק ותקיפות של צה"ל בשטחים. להערכתם, מעבר למצב של לחימה מתמדת עשויה לגרום לבריחת משקיעים זרים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully