וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טלקוסייט של פישמן במשא ומתן מתקדם עם שתי מפעילות סלולריות להפעלת אתרי תקשורת משותפים

4.4.2001 / 20:05

החברה, שהוקמה בסוף 2000, נמצאת גם במגעים עם חברות התקשורת שאמורות להתחרות בשוק הפנים ארצי

גיא הדס
ltpgt
חברת טלקוסייט, שבבעלות חברת גלובסקום סלולר השייכת לקבוצת פישמן אחזקות, נמצאת במשא ומתן מתקדם עם 2 חברות סלולריות להקמה והפעלת אתרי תקשורת משותפים. החברה שהוקמה בסוף 2000 עוסקת בתחום השימוש המשותף (Co-Location) באתרי תקשורת לטובת מפעילי תקשורת שונים.
lt/pgt

ltpgt
על פי המודל העסקי של החברה, היא תספק לספקיות שירותי התקשורת האלחוטיות תשתיות פריפריאליות שאינן נוגדות לציוד האלקטרוני כמו חשמל, מיזוג, שטח ריצפה ותורן המיועד למשדרים. מנכ"ל טלקוסייט, שמעון מומו, אומר שבנוסף ל-2 חברות הסלולר, נמצאת החברה במגעים גם עם שאר חברות הסלולר ועם מפעילי התקשורת החדשים, שאמורים להפעיל את שירותיהם על בסיס טכנולוגיה אלחוטית.
lt/pgt

ltpgt
בטלקוסייט עובדים היום כ-10 עובדים, והחברה עוסקת בשלב זה בעיקר במיפוי אתרי השידור הקיימים ומחקר הצרכים של ספקיות השירות. מומו הוסיף כי החברה בודקת אפשרות השקעה של גורמים אסטרטגיים, ישראליים וזרים, בחברה.
lt/pgt

ltpgt
החברה מתכננת גם לרכוש אתרים ממפעלים קיימים, ואז להשכיר את שירותי התפעול למפעילים נוספים, וגם להקים אתרים חדשים בהתאם לצרכי ספקי שירותי התקשורת. "אנחנו נפתור לחברות התקשורת את הצורך לעסוק בנושא הקמת האתרים, שהפך מסובך ויקר מאד. ננצל את היתרון לגודל, וכך נחסוך בעלויות והחברות יוכלו להתרכז בליבת העסקים שלהם. אנחנו כחברת אאוטסורסינג לכל דבר נעניק להם את שירות התפעול של האתרים", אומר מומו, ומוסיף שכל עוד החברה לא עוסקת בציוד התקשורת עצמו אלא רק במעטפת, אין בעיה רגולטורית בהקמת אתרים משותפים.
lt/pgt

ltpgt
החברה תעמיד את המידע הקשור לפרישת אתרי התקשורת שלה לרשות כלל המפעילים, ספקי הציוד והרשויות, במטרה לחסוך מהם את הצורך באיתור והקמה של אתרים נוספים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully