וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רדגארד הגישה בקשה למינוי מפרק זמני עקב חובות של כ-40 מ' ש'

5.4.2001 / 10:15

הבקשה למינוי מפרק זמני הוגשה לאחר שדירקטוריון רדגארד הגיע למסקנה שהחברה אינה יכולה לפרוע את חובותיה, מה שחייב את הקפאת פעילותה ופיטורי 129 עובדיה

הארץ
ltpgt
ltbgt
מאת אסף ברגרפרוינד
lt/bgt
חברת רדגארד מקבוצת רד בינת, העוסקת בפיתוח ובשיווק מוצרי אבטחת רשתות תקשורת, הגישה אתמול לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה למינוי מפרק זמני לחברה, לאחר שנכשלה בגיוס כספים למימון פעילותה ועקב חובות בהיקף של יותר מ-40 מיליון שקל.
lt/pgt

ltpgt
הבקשה למינוי מפרק זמני הוגשה לאחר שדירקטוריון רדגארד הגיע למסקנה שהחברה אינה יכולה לפרוע את חובותיה, מה שחייב את הקפאת פעילותה ופיטורי 129 עובדיה.
lt/pgt

ltpgt
מהבקשה עולה כי נעשה ניסיון למכור את החברה ונכסיה על מנת לפרוע את החובות ולהשיב כספים לבעלי המניות; זאת, תוך מתן עדיפות לבעלי המניות שהשקיעו בחברה במסגרת גיוס ההון האחרון שערכה, שהושלם לפני כחודש, בהיקף של 6 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
הבקשה הוגשה לאחר שפורסם מצבה הקשה של החברה, ונושיה, ובהם ספקים, לקוחות ועובדים, הודיעו שבכוונתם לנקוט הליכים משפטיים נגד החברה.
lt/pgt

ltpgt
לפיכך, נוצר מצב המחייב מינוי דחוף של מפרק זמני שישמור על נכסי החברה, כדי שניתן יהיה למכור אותה כעסק חי, או למכור את נכסיה - על מנת לחלק את התמורה בין הנושים השונים.
lt/pgt

ltpgt
עם בעלי המנות ברדגארד נמנים האחים זהר ויהודה זיסאפל (30%) , חברת אינטל , הקרנות סטאר, אוורגרין והרבורווסט האמריקאיות, וכן הקרנות ג'אפקו ו-NIF היפאניות.
lt/pgt

ltpgt
מאז הקמתה ב-1994 גייסה רדגארד כ-34 מיליון דולר. הכנסות רדגארד ב-2000 הסתכמו ב-8 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
בשבועות האחרונים חלה ירידה משמעותית בהכנסות החברה, והיא לא הצליחה לעמוד ביעדי המכירות. לכן החליטו בעלי המניות לסגור את החברה ולבקש מבית המשפט לאשר את פירוקה.
רדגארד פיתחה מוצרי אבטחה עבור רשתות וירטואליות פרטיות (VPN), המאפשרות לארגונים לבצע עסקים אלקטרוניים דרך רשת האינטרנט הציבורית.
lt/pgt

ltpgt
עם לקוחותיה של רדגארד נמנות החברות פרנס טלקום, דויטשה טלקום והיולט פאקרד (HP) .
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully