וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ראובני פרידן הפיק בהתנדבות קמפיין לפסטיבל למען ילדים נזקקים

5.4.2001 / 10:30

הקמפיין כולל את נותני החסויות לאירוע, שנרתמו גם הם בהתנדבות: עיריית תל אביב, טלעד, YNET, ידיעות תקשורת, גל"צ והתאחדות הסטודנטים

נורית שר
ltpgt
משרד הפרסום ראובני פרידן הפיק מסע פרסום בהתנדבות עבור פסטיבל שהכנסותיו הם למען ילדים נזקקים. הפסטיבל, "שופינג בפארק 2", נערך זו השנה השנייה על ידי עמותת מכבי עולמי המאגדת אנשי עסקים מתנדבים בישראל.
lt/pgt

ltpgt
מסע הפרסום עולה לאוויר השבוע ויימשך לאורך חודש אפריל תחת הסיסמה: "בואו לחגוג בפסטיבל הקניות והבילוי הגדול של הקיץ". פרישת המדיה של הקמפיין כוללת סרטון טלוויזיה בערוץ 2 (בטלעד), עיתונות ארצית, שבועוני וירחוני רשת "ידיעות אחרונות", מקומוני רשת ידיעות תקשורת, פרסום בפורטל YNET ,ג'ינגלים בגל"צ, שלטי חוצות, שילוט על גבי אוטובוסים והפצת גלויות בכל הארץ.
lttablegtlttrgtlttdgt
ltimg src="/ibo/images/pics/shopping2.gif"gt
lt/tdgtlt/trgtlt/tablegtltp class="article1"gt
חיים סקאל, יו"ר עמותת מכבי העולמי למען הקהילה, אומר כי "האסטרטגיה העומדת מאחורי הקמפיין כוללת שלושה עמודי תווך: ראשית, 'fun' - פסטיבל כיפי וחווייתי לכל המשפחה, הכולל הופעות מוסיקה, תצוגת אופנה, מופעי סטנד אפ ושופינג; שנית, קניות במחירים הזולים ביותר בארץ; ושלישית, העשייה למען הילדים בקהילה".
lt/pgt

ltpgt
הבחירה בלוגו הפרח הנאיבי, שיוביל את הקמפיין, נועדה להעביר את מסר הטוהר והתום של הילדים הנזקקים. דמות הבחורה המאוירת עם שקיות הקנייה, המובילה את הקמפיין, אמורה להשלים את מסר הפסטיבל: הפנינג של קניות בזול ובכיף, למען מטרה נעלה.
lt/pgt

ltpgt
גופים רבים וחברות מובילות במשק הישראלי נרתמו לסייע בהרמת הפרויקט. הקמפיין כולל גם את נותני החסויות לאירוע, שנרתמו לנושא בהתנדבות: עיריית תל אביב-יפו, רשת ידיעות תקשורת, טלעד, YNET, התאחדות הסטודנטים בישראל וגל"צ.
lt/pgt

ltpgt
הפסטיבל יתקיים ב-4-1 במאי בפארק גני יהושע בתל אביב, ובמסגרתו יוצעו מגוון פעילויות ומוצרים למכירה. כמו כן יתקיימו ביריד מופעי מוסיקה ובידור. לקראת ההפנינג הוקם אתר אינטרנט באמצעות פורטל YNET, הכולל מידע אודות היריד, מפת היריד, תוכנית מופעים, החברות המשתתפות והמוצרים שיימכרו בו.
lt/pgt

ltpgt
סקאל מעריך כי הפסטיבל יצליח לגייס כ-2 מיליון שקל וכ-250 אלף מבקרים. בשנה שעברה גוייסו במסגרת זו חצי מיליון שקל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully