וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סיסקו מפסיקה את קו ייצור הנתבים האופטיים

5.4.2001 / 10:57

עקב חולשה בשוק מוצרי גרעין עוברת החברה להתמקד בשוק האופטיקה העירוני, במוצר של חברת סרנט

רויטרס
ltpgt
סיסקו , יצרנית ציוד לרשת האינטרנט הגדולה בעולם, הודיעה אתמול שמכירות חלשות של הנתב האופטי שלה הובילו להחלטה לסגור את קו הייצור של המוצר אשר נמצא בליבן של רשתות אופטיות.
lt/pgt

ltpgt
סיסקו הודיעה שתפסיק את ייצור נתב 15900 Wavelength, מוצר שהגיע לחברה לאחר רכישת מונטריי נטוורקס באוגוסט 1999.
lt/pgt

ltpgt
"די אם נאמר שהשוק לא התבגר במהירות שציפינו", אמר קארל רוסו, סגן נשיא חטיבת הרשתות האופטיות בסיסקו. "בהתחשב במצב השוק הנוכחי, אנו מתכוונים להתמקד במוצרים שמעלים את רמת ההכנסות שלנו".
lt/pgt

ltpgt
סיסקו מתכוונת להעניק את מירב תשומת הלב לשוק האופטיקה העירוני, שגדל במהירות גבוהה בהרבה מזו של שוק מוצרי הגרעין. סיסקו רכשה באוגוסט 1999 את חברת סרנט, שמייצרת מוצרים לשוק האופטיקה העירוני.
lt/pgt

ltpgt
"הפסקת הייצור מעידה על כך שסיסקו לא רכשו את הטכנולוגיה שרצו", אמר ריצ'רד שנון, אנליסט אפוק פרטנרס. "הם לא הצליחו לשווק את הטכנולוגיה ולדחוף את המוצר לשוק".
lt/pgt

ltpgt
סיסקו רכשה את מונטריי נטוורקס ב-500 מיליון דולר באוגוסט 1999. באותו היום הודיעה סיסקו גם על כוונותיה לרכוש את סרנט עבור 8.68 מיליארד דולר במניות. המוצר של סרנט, טוענים חוקרי השוק של סיסקו, הוא הצלחה מובטחת.
lt/pgt

ltpgt
המוצר של סרנט - היחיד של סרנט כשנרכשה ע"י סיסקו - גודלו כשל מיקרוגל והוא ממוקם בין הסיב האופטי לנתבים או למערכות כבלים או למכשירים אחרים. בעזרת תוכנה מורכבת הנמצאת בתוכו, הוא מארגן ודוחס את הנתונים - קול או וידיאו - ומגדיל באופן ניכר את קוטר הצינור דרכו נשלח המידע.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully