וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אירופה: נוקיה ופיליפס מובילות את המסחר לעליות שערים

5.4.2001 / 11:05

בריטיש טלקום עולה ב-2.4% לאחר שה"פייננשל טיימס" דיווח כי היא נמצאת במגעים למכירת חטיבת Yell תמורת יותר מ-3 מיליארד ליש"ט

עפרה שלו
ltpgt
המסחר נפתח בעליות שערים בהובלת מגזר הטכנולוגיה, ששיגר סוף סוף סימן חיובי בדמות יצרנית המחשבים האמריקאית דל, שהודיעה כי תעמוד בתחזיות הרווח לרבעון הראשון. עליות שערים נרשמות במגזרי הטכנולוגיה והבלו צ'יפ. ה-FTSE בלונדון נפתח בעלייה של 1%, הדקס בפרנקפורט עולה ב-1.7% וה-CAC 40 בפאריס עולה ב-0.8%.
lt/pgt

ltpgt
מדדי הטכנולוגיות רושמים גם הם עליות: הנויר מרקט עולה ב-3.3% לאחר ירידות שערים חדות בימים האחרונים. ה-techMark עולה ב-1.4%.
lt/pgt

ltpgt
הבנק המרכזי בבריטניה צפוי להכריז באמצע המסחר על הורדה של 0.25% בריבית, מהלך שעשוי לשפר את הסנטימנט בשוק.
lt/pgt

ltpgt
במגזר הטלקום מסתמנת מגמה חיובית: בריטיש טלקום עולה ב-2.4%. ה"פייננשל טיימס" דיווח כי חברת הטלקום נמצאת במגעים למכירת חטיבת דפי זהב שלה, Yell, תמורת יותר מ-3 מיליארד ליש"ט.
lt/pgt

ltpgt
דויטשה טלקום רושמת עלייה של 1.9% לאחר דיווחים כי הרשות להגבלים עסקיים בארה"ב תאשר את הרכישה המתוכננת של VoiceStream לקראת סוף השבוע.
lt/pgt

ltpgt
מניית אורנג' עוברת בפעם הראשונה את מחיר ההנפקה שלה ועולה ב-5.1%. נוקיה, יצרנית הטלפונים הסלולריים הגדולה בעולם, עולה ב-5.4%. אריקסון עולה ב-2.7%, אלקטל עולה ב-3.7%.
lt/pgt

ltpgt
פיליפס, יצרנית השבבים השלישית בגודלה באירופה, עולה ב-3.3%.
lt/pgt

ltpgt
חברת הקוסמטיקה לוריאל רושמת עלייה של 1.6% לאחר שהודיעה כי רווחיה לרבעון הראשון צמחו ב-13%.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully