וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שמואל ברקן מונה למנכ"ל מוטורולה ישראל מוליכים למחצה

5.4.2001 / 11:33

נשיא הטכניון התפטר

שירות TheMarker.com
ltpgt
lt/igtשמואל ברקןltigt מונה לתפקיד מנכ"ל מוטורולה ישראל מוליכים למחצה. בתפקידיו הקודמים שימש ברקן כמנכ"ל של חברות היי-טק בארץ ובחו"ל, בתחומי המיקרו-אלקטרוניקה, תקשורת פס רחב בכבלים וכרטיסים חכמים.
lt/pgt

ltpgt
בין השאר, שימש כמנכ"ל משותף בחברת גד-ליין בע"מ בישראל, כמנכ"ל חברת ELIS G.m.b.H באוסטריה, וכמנכ"ל חברת אלקטו-גליל בע"מ בישראל. ברקן בוגר הטכניון בחיפה, בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה.
lt/pgt

ltpgt
lt/igtאהוד הר-חןltigt, לשעבר סמנכ"ל משאבי אנוש במוטורולה ישראל. מונה למנהל תחום גיוס כוח אדם איכותי באזור EMEA (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה) במוטורולה העולמית. זהו המינוי הראשון של מנהל ישראלי לתפקיד כה בכיר במערך משאבי האנוש של מוטורולה העולמית.
lt/pgt

ltpgt
לפני שהצטרף למוטורולה ישראל, בשנת 1994, שימש הר-חן כמנהל משאבי אנוש וארגון אזורי של חברת דיגיטל באירופה. לפני כן, שימש כ-10 שנים כמנהל משאבי אנוש וארגון בדיגיטל ישראל, ובתפקידי ניהול כוח אדם ומינהל בתעשייה האווירית. הר-חן הוא בוגר אוניברסיטת בר-אילן בחוג למדעי החברה.
lt/pgt

ltpgt
lt/igtמשה ונגל, 40ltigt, מונה לסמנכ"ל הנדסה ותפעול של 012 קווי זהב. ונגל יחליף בתפקידו את אל"מ שמיר שהרבני, אשר שימש בתפקיד מיום הקמתה של החברה. שהרבני עוזב את תפקידו לטובת תפקיד סמנכ"ל להנדסה בחברת מד-נאוטילוס, מיזם משותף של טלקום איטליה וחברת פישמן, עליו הוכרז השבוע, אשר יעסוק בהקמת הכבלים התת ימיים באגן הים התיכון.
lt/pgt

ltpgt
ונגל נמצא ב-012 קווי זהב מיום הקמתה, בתפקידו האחרון שימש כסגנו של שהרבני, ואחראי על תחומי התמסורת, תקשורת הנתונים והאינטרנט באגף הנדסה ותפעול בחברה. ונגל הינו בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה ותקשורת מאוניברסיטת בן גוריון, ומסיים לימודי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.

lt/igtמינויים חדשים בפסקול:ltigt
למשרדי פסקול הקיימים בישראל ובהולנד, נוספים עתה סניפים חדשים בבריטניה, גרמניה, וצרפת.
lt/pgt

ltpgt
ג'וליאן גאלימור מאלקטל ורוב אמס מחברת Everypath יהיו אחראים על השוק הבריטי והאירי. ז'אן-פייר מזורק ינהל את המכירות בצרפת. לאחרונה עבד מזורק בחברת ICA - ספקית תוכנה צרפתית. קרסטן בקר יהיה אחראי על גרמניה, שווייץ ואוסטריה. לפני הצטרפותו לפסקול כיהן בקר כסמנכ"ל מכירות בחברת Media Ways GmbH.
lt/pgt

ltpgt
lt/igtרועי זייפרט, 30ltigt, מונה לסמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בג'ינג'ר. בתפקידו הקודם שימש מנהל פיתוח עסקי ומנהל שיווק בנטקינג. זייפרט בעל תואר שני במינהל עסקים ושיווק מאוניברסיטת ברוק בניו יורק.
lt/pgt

ltpgt
lt/igtעידן לרר, 25ltigt, מונה למנהל מערכות ואבטחת איכות בחברת EYRON.NET מקבוצת EYRON. בתפקידו הקודם שימש לרר כמנהל מחלקת ייעוץ ותמיכה בסיון מערכות. לפני כן שימש לרר כמרצה במכללת סיון בקורסי Microsoft בתחום רשתות ותקשורת מחשבים. לרר בעל תואר MCSE של מיקרוסופט וכן מדריך מוסמך של חברת מיקרוסופט (MCT) .
lt/pgt

ltpgt
lt/igtדורון שובה, 43ltigt, מונה למנהל הסניף הישראלי של חברת Native Networks. במסגרת תפקידו ינהל שובה את מכלול הפעילות הישראלית של החברה, ויעבוד יחד עם ד"ר גלעד גורן, מנכ"ל החברה, אשר עבר לנהל את פעילות הבינלאומית של החברה.
lt/pgt

ltpgt
בתפקידו הקודם שימש שובה כסמנכ"ל השירות והתפעול של חברת אלפאקארד, ונמנה על מקימיה. שובה הינו בעל תואר בהנדסת תעשייה וניהול מטעם הטכניון.
lt/pgt

ltpgt
lt/igtגיל סבר, 40ltigt, מונה לסגן נשיא למחקר ופיתוח של בלוסופט. מחליף את שלמה ברלינר, שמונה לתפקיד סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה. סבר השתחרר לאחרונה מצה"ל בדרגת סגן-אלוף. בתפקידו האחרון ניהל ענף מחקר ופיתוח בתחום התקשורת ביחידה 8200 של חיל המודיעין. לסבר תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה מהטכניון ותואר שני בהנדסת אלקטרוניקה מאוניברסיטת ת"א.

lt/igtמינויים חדשים בקבוצת אלומאיר:ltigt

lt/igtששון הר סיני, 37ltigt, מונה לסמנכ"ל התפעול של הקבוצה. בתפקידו הקודם כיהן כמנכ"ל חברת לרר-קמפה מקבוצת אלומאיר. בהכשרתו, הר סיני הינו מהנדס תעשייה וניהול ובעל תואר שני במינהל עסקים.
lt/pgt

ltpgt
lt/igtאייל קורן, 37ltigt, מונה לסמנכ"ל הכספים של הקבוצה, בתפקידו הקודם כיהן כמנהל הכספים של חברת שיכון ופיתוח. לקורן תואר שני במינהל עסקים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.
lt/pgt

ltpgt
נשיא הטכניון, lt/igtאלוף (מיל.) עמוס לפידותltigt הודיע השבוע על התפטרותו. הנשיא שלח את מכתב ההתפטרות ליו"ר חבר הנאמנים של הטכניון, הנרי טאוב, וביקש ממנו להתחיל בהקדם הליך מהיר לבחירתו של נשיא חדש לטכניון.
lt/pgt

ltpgt
במכתב ההתפטרות תולה נשיא הטכניון את הסיבה להתפטרותו בתפקודו של סנאט הטכניון בחוסר הגדרה חד משמעית לתפקידי הסנאט אשר גורם לאובדן זמן ולסחבת גם בנושאים דחופים, ולמעשה, אומר לפידות, עוכב הטיפול כמעט בכל נושא, אקדמי ושאינו אקדמי.
lt/pgt

ltpgt
התנהלות הסנט כפי שהיא היום, נכתב במכתב ההתפטרות, "כמעט בלתי אפשרית מבחינת הניהול השוטף, ומקשה על היכולת לבצע ביעילות משימות חשובות ולקדם את העתיד, בעידן התחרותיות והתמורות הדינמיות שבו אנו חיים".
lt/pgt

ltpgt
עוד מציין לפידות במכתבו את אווירת החשדנות שבה התקבל בטכניון, ואת הנכונות המעטה לסייע ביוזמות ובמהלכים שמקורם בהנהלה או בלשכת הנשיא. התפטרותו של נשיא הטכניון תיכנס לתוקפה עם בחירת הנשיא החדש, או החלטה אחרת של חבר הנאמנים של הטכניון.

lt/igtמינויים חדשים באקטליס נטוורקס:ltigt

lt/igtבן הסוltigt מונה לסגן נשיא לתפעול. הסו כיהן כסגן נשיא לייצור בחברה הבורסאית Next Level Communication, וכמנהל בכיר בחברת Digital Equipment ארה"ב.
lt/pgt

ltpgt
lt/igtפול פייגןltigt מונה לסגן נשיא למכירות. פייגן כיהן כסגן נשיא אזורי למכירות בחברת Fujitsu Network Communication.
lt/pgt

ltpgt
lt/igtמרטי קפלןltigt מונה לחב

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully