וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גולדמן סאקס הוריד את תחזיות הרווח למניה של SAP לשנה הנוכחית ב-15%

5.4.2001 / 12:32

בית ההשקעות אמר כי התשקיף לפעילות חברת התוכנה הגרמנית, שרכשה את טופ-טיר הישראלית, "הידרדר באופן משמעותי"

עפרה שלו
ltpgt
בית ההשקעות גולדמן סאקס הוריד את תחזיות הרווח למניה של חברת התוכנה הגרמנית SAP לשנת 2001 ב-15%, בציינו כי התשקיף לפעילות החברה מעבר לרבעון הראשון "הידרדר באופן משמעותי". מניית החברה עולה עתה ב-4.7%.
lt/pgt

ltpgt
בית ההשקעות הוריד את תחזית הרווח למניה ל-2.84 יורו, לעומת תחזית קודמת של 3.35 יורו. התחזית לשנת 2002 עומדת על 3.8 יורו למניה. גולדמן סאקס מסר בהצהרה כי בטווח הארוך, SAP היא עדיין הבחירה העדיפה למשקיעים המעוניינים בחשיפה לחברות תוכנה אירופיות.
lt/pgt

ltpgt
בסוף מארס הודיעה SAP על רכישת חברת טופ-טיר הישראלית תמורת 400 מיליון דולר במזומן. טופ-טיר תהפוך לחברה בת בבעלות מלאה של SAP לאחר סגירת ההסכם, הצפוי להתבצע במהלך הרבעון השני של 2001.
lt/pgt

ltpgt
SAP היא יצרנית תוכנות לניהול עסקים בארגונים גדולים. התוכנות מכילות מודולים שונים המיועדים למשתמשים בתפקידים שונים בחברה. החברה, שנסחרת היום לפי שווי שוק של 36.5 מיליארד דולר, ניסתה להשתלב בעסקי האינטרנט, אך לא השכילה להדביק את יריבותיה מארה"ב. מתחרתה הגדולה היא אורקל .
lt/pgt

ltpgt
ברבעון האחרון הצליחה החברה לרשום רווח של 34 סנט למניה, שעבר את תחזיות וול סטריט, וזאת בזכות הכנסות מאפליקציית האינטרנט שלה, mySAP.com.
lt/pgt

ltpgt
עם הלקוחות הבולטים של SAP שהצטרפו לאחרונה נמנות הייניקן, AOL-טיים וורנר 10003651-MRQ ופיליפס לייטינג.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully