וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סקר המבחן של המדינה: פוסטר מדיה הוא פרסום החוצות האפקטיווי ביותר

5.4.2001 / 13:17

כ-50% מהנבדקים לא ידעו להשיב על השאלה מי חברת שילוט החוצות האפקטיווית ביותר; פער של כ-50% בין פוסטר מדיה למקסימדיה במקום השני

נורית שר
ltpgt
סקר שערכה חברת המבחן של המדינה קבע, כי לחברת פוסטר מדיה שילוט החוצות האפקטיווי במדינה. הסקר נערך ביוזמת המבחן של המדינה ובאמצעות מכון גיאוקרטוגרפיה.
lt/pgt

ltpgt
בסקר השתתפו 300 מנהלים עצמאיים ושכירים, שנבחרו מבין שני סקרים שנערכו על מדגם ארצי מייצג (1,000 איש).
lt/pgt

ltpgt
הנבדקים נתבקשו לענות על השאלה "מבין החברות הבאות, לאיזו חברה לדעתך יש את פרסום החוצות האפקטיווי ביותר?" . לאחר מכן, הוצגו בפניהם אפשרויות לתשובה: רפיד, פוסטר מדיה ומקסימדיה (הכוללת את עבודי, נור וטלרוף) ו"לא יודע".
lt/pgt

ltpgt
על פי תוצאות הסקר, זכתה פוסטר מדיה ל-24.7% כשאחריה במקום השני, ובהפרש ניכר, מקסימדיה עם 12.8%, ורפיד שלישית עם 7.8%. כמחצית מהנשאלים בחרו באפשרות הרביעית: "לא יודע".
lt/pgt

ltpgt
זאב אברמסון, מנכ"ל פוסטר מדיה, מסר ל-TheMarker.com כי בפוסטר מדיה בחרו לרכוש את תוצאות הסקר ולעשות בהן שימוש בפרסומים העצמיים של החברה. גם בכרטיסי הברכה של החברה לקראת החג עשו שימוש בנתונים.
lt/pgt

ltpgt
"הופתעתי ולא הופתעתי", אומר אברמסון ומסביר: "ידעתי שיש לנו יתרון מסוים על החברות האחרות, כי משרדי פרסום מתייחסים אלינו כקטגוריה נפרדת לחלוטין בתוכניות הפרסום. אנחנו בעצם שם גנרי למדיה ואנו ממוצבים גבוה. מצד שני, הופתעתי מהפער הרב בינינו לשאר החברות, פער של כ-50%" .
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully