וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

צ'יסמריו צימט רוננה מעלה קמפיין למבצע של אשדר בהשקעה של חצי מיליון דולר

5.4.2001 / 14:26

כל הרוכש דירה של אשדר יקבל ללא הגרלה שייט זוגי בקאריביים וזוג כרטיסי טיסה לניו יורק; משרד הפרסום אחראי גם לעיצוב לוגו לחברה כחלק מהליך מיתוג מחדש

נורית שר
ltpgt
משרד הפרסום צ'יסמריו רוננה צימט מעלה קמפיין חדש לחברת הבנייה אשדר מקבוצת אשטרום. הקמפיין יעלה בערב החג תחת הכותרת "תופסים עולם", והוא כולל סרטון טלווזיה, אינסרט מיוחד בגליון החג של "ידיעות אחרונות" ומודעות בעיתונות.
lt/pgt

ltpgt
הקמפיין מפרסם מבצע שבמהלכו כל הרוכש דירה של אשדר מקבל, ללא הגרלה, שייט זוגי בקאריביים וזוג כרטיסי טיסה לארה"ב. ערך ההטבה כ-10,000 דולר. מהחברה נמסר כי ההטבה אינה אופציונלית להנחה וכי הנחה תינתן לרוכשי הדירות בהתאם למו"מ. המבצע יימשך עד ל-30 ביולי 2001.
lt/pgt

ltpgt
דניאל צימט, שותף במשרד הפרסום, מסר ל-TheMarker.com כי היקף התקציב לקמפיין הנוכחי הוא כחצי מיליון דולר וכי החברה עדיין לא גיבשה תקציב פרסום שנתי כולל.
lt/pgt

ltpgt
סרטון הטלוויזיה מציג את המבצע באמצעות אנימציה וחושף לראשונה את הלוגו החדש של אשדר שעוצב גם הוא ע"י משרד הפרסום. הלוגו החדש הוא חלק מתהליך מיתוג, שנועד להציג את אשדר כחברת בנייה המובילה את תפיסת המגורים של המחר.

צ'יסמריו צימט רוננה משיק במקביל שני פרויקטים חדשים של אשדר - פרויקט "המרינה הכחולה" על חוף ימה של אשדוד ופרויקט "צמרת הים" בבת ים.
lt/pgt

ltpgt
קרדיטים: מנהל קריאטיב: ארול רוננה, ארט: ארול רוננה ודינת ציזנר, קופי: מיטל שקדי ושחר הזלקורן, פלנרית: מיכל פולק, סופרווייזר: ליאור ציסמריו.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully