וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ניסן תעשיות רפואיות השקיעה עוד 1.3 מיליון דולר ב-MCS

5.4.2001 / 15:51

ההשקעה בוצעה במסגרת גיוס לפי שווי של 10 מיליון דולר; MCS פיתחה מוצר ייחודי לטיפול בבעיות של זרימת דם ובצקות

שלומי גולובינסקי
ltpgt
חברת MCS, העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים רפואיים, השלימה גיוס ראשוני של 1.8 מיליון דולר, שבוצע לפי שווי חברה של 10 מיליון דולר לפני הכסף. את מרבית הסכום גייסה מחברת ניסן תעשיות רפואיות , שהחזיקה ערב הגיוס ב-37.2% מהון המניות שלה.
lt/pgt

ltpgt
ניסן השקיעה ב-MCS כ-1.3 מיליון דולר, מתוכם 800 אלף דולר בדרך של הלוואת בעלים, וכתוצאה מכך עלה חלקה של ניסן ב-MCS ל-42.7%. כמו כן, השתתף בגיוס גורם נוסף שהשקיע חצי מיליון דולר, ובנוסף קיבל אופציה להשקעה נוספת של חצי מיליון דולר לפי אותו שווי חברה בגיוס.
lt/pgt

ltpgt
מדובר בגיוס ראשוני של MCS במסגרת גיוס כולל של 4 מיליון דולר, שאמור להיות מושלם בחודשים הקרובים. MCS פיתחה בין היתר מוצר ייחודי לטיפול בבעיות של זרימת דם ובצקות.
lt/pgt

ltpgt
ניסן תעשיות רפואיות השקיעה כבר בתחילת השנה כ-1.4 מיליון דולר ב-MCS, כך שסך השקעותיה בחברה עד כה מסתכם ב-2.7 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
ניסן עוסקת בייצור מוצרי חבישה לשימושים רפואיים. החברה סיימה את שנת 2000 עם רווח נקי של 3.6 מיליון שקל במחזור של 76 מיליון שקל, בהשוואה לרווח של 6.6 מיליון שקל במחזור של 110 מיליון שקל בשנה החולפת. מניות ניסן נסחרות בבורסה לפי שווי של 7.5 מיליון דולר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully