וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ביהמ"ש המחוזי מינה מפרק זמני לחברת רדגארד

5.4.2001 / 16:32

הבקשה הוגשה לאחר שבחברה הגיעו למסקנה שלא ניתן לפרוע את חובותיה המוערכים בכ-40 מ' ש', מה שחייב את הקפאת פעילותה ופיטורי 129 עובדיה

אמיר הלמר
ltpgt
שופטת ביהמ"ש המחוזי בתל אביב, ורדה אלשייך, מינתה היום את עו"ד חגית בלייברג ממשרד גולדפרב ערן לוי ושות' למפרקת הזמנית של חברת רדגארד, שהגישה אתמול, באמצעות עו"ד יורם דנציגר, בקשת פירוק ובקשה למינוי מפרק זמני לחברה. חובות החברה מוערכים בהיקף של יותר מ-40 מיליון שקל.
lt/pgt

ltpgt
הבקשה למינוי מפרק זמני הוגשה לאחר שדירקטוריון רדגארד הגיע למסקנה שהחברה אינה יכולה לפרוע את חובותיה והורה על פיטורי 129 העובדים.
lt/pgt

ltpgt
מהבקשה עולה כי נעשה ניסיון למכור את החברה ונכסיה על מנת לפרוע את החובות ולהשיב כספים לבעלי המניות; זאת, תוך מתן עדיפות לבעלי המניות שהשקיעו בחברה במסגרת גיוס ההון האחרון שערכה החברה, ושהושלם לפני כחודש, בהיקף של 6 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
הבקשה הוגשה לאחר שפורסם מצבה הקשה של החברה, ונושיה, ובהם ספקים, לקוחות ועובדים, הודיעו שבכוונתם לנקוט הליכים משפטיים נגד החברה.
lt/pgt

ltpgt
לפיכך, נוצר מצב המחייב מינוי דחוף של מפרק זמני שישמור על נכסי החברה, כדי שניתן יהיה למכור אותה כעסק חי, או למכור את נכסיה - על מנת לחלק את התמורה בין הנושים השונים.
lt/pgt

ltpgt
עם בעלי המנות ברדגארד נמנים האחים זהר ויהודה זיסאפל (30%), חברת אינטל , הקרנות סטאר, אוורגרין והרבורווסט האמריקאיות, וכן הקרנות ג'אפקו ו-NIF היפאניות.
lt/pgt

ltpgt
בתקופה האחרונה חלה ירידה משמעותית בהכנסות החברה, שעמדו בשנת 2000 על כ-8 מיליון דולר והיא לא הצליחה לעמוד ביעדי המכירות. לכן החליטו בעלי המניות לסגור את החברה ולבקש מבית המשפט לאשר את פירוקה. רדגארד פיתחה מוצרי אבטחה עבור רשתות וירטואליות פרטיות ()VPN, המאפשרים לארגונים לבצע עסקים אלקטרוניים דרך רשת האינטרנט הציבורית.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully