וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מגי'ק מנמיכה תחזיות: ההכנסות ברבעון הראשון של 2001 יסתכמו ב-20 מיליון דולר

5.4.2001 / 16:45

נמוך ב-10% מהתחזיות המונמכות; במג'יק מצפים ל-EBITDA שלילי של 2.5 מיליון דולר ברבעון הראשון, והכנסות של 90 מיליון דולר בשנה כולה

שלומי גולובינסקי
ltpgt
בחברת מג'יק עסקים (שוב) לא כרגיל. החברה ששבעה שני אזהרות רווח בשנה החולפת, פותחת את 2001 בהנמכה (מתונה יש לציין) של התחזיות. מגי'ק מפרסמת היום תחזית הכנסות לרבעון הראשון של 2001 ולשנה כולה. על פי תחזיות החברה המעודכנות, הכנסותיה ברבעון הראשון של 2001 צפויות להסתכם בכ-20 מיליון דולר, נמוך מתחזיות האנליסטים שצפו הכנסות גבוהות בכ-10%.
lt/pgt

ltpgt
ביחידת המחקר של בנק הפועלים, למשל, צפו הכנסות של 23 מיליון שקל ברבעון הראשון של השנה, בדומה להכנסות שרשמה החברה ברבעון הרביעי של 2000. במג'יק גם מצפים ל-EBITDA (רווח לפני פחת, הוצאות מימון ומיסים) שלילי של 2.5 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
התחזיות של מגי'ק לשנה כולה מדברות על הכנסות של 90 מיליון דולר, בדומה להכנסות שרשמה בשנת 2000, כאשר כאן כבר צפוי EBITDA חיובי של 8 מיליון דולר. גם במקרה זה מדובר על הנמכת התחזיות לעומת ציפיות האנליסטים, שצפו הכנסות גבוהות בכ-10%.
lt/pgt

ltpgt
במגי'ק אומרים, כי התחזיות המעודכנות שמשחררת החברה מצביעים על צמיחה בין רבעונית בכל עסקי החברה (תוכנה, אפליקציות, ותחזוקה), במהלך 2001, וזאת נוכח החולשה בכלכלה העולמית, וההאטה בהוצאות בתעשיית ה-IT (טכנולגיית התקשורת) העולמית.
lt/pgt

ltpgt
מנחם הספרי, מנכ"ל מגי'ק, אומר כי הרבה חברות טכנולוגיה ברחבי העולם, ובמיוחד בארה"ב, ביטלו או דחו בעת האחרונה את ההוצאות שלהם על מערכות מחשוב, וזאת לנוכח מצב הכלכלה העולמית. לדבריו, מג'יק, היא רק אחת מני רבים מאותם חברות שנפגעות.
lt/pgt

ltpgt
עם זאת, הספרי אומר כי במג'יק מעודדים מתגובות חיוביות שנקבלו על קו המוצרים החדש של החברה, ובעיקר magic eDeveloper ו-magic eContact. המוצרים הללו מיועדים לספק לחברות אפשרות להטמעה מהירה יותר של אפליקציות מידע, נתון שמוביל לחיסכון בעלויות.
lt/pgt

ltpgt
מניות מג'יק מגיבות בעלייה של 3.1% במסחר בנאסד"ק (המניות נסחרות גם בתל אביב) והן משקפות כעת שווי חברה של 54 מיליון דולר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully