וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יאהו נוסקת ב-20% בעקבות העלאת המלצה מליהמן ברדרס

5.4.2001 / 17:22

בבית ההשקעות העלו המלצה למניה ל"קנייה" ואת מחיר היעד למניה ל-20 דולר; מניות יאהו איבדו גובה לנוכח החולשה בענף הפרסום באינטרנט

יהודה שויצר
ltpgt
האם המלכה חוזרת לעמוד על הרגליים? מלכת האינטרנט יאהו , שנחבטה ונשחטה ע"י אנליסטים בשנה האחרונה וצללה לתהומות שפל חדשים, ממריאה ב-20% לאחר שהולי בקר, אנליסטית האינטרנט רבת ההשפעה מליהמן ברדרס, העלתה את המלצתה למניית החברה.
lt/pgt

ltpgt
בקר, שהיתה בין הראשונות להטיח ביקורת במניית יאהו, שנחתכה ביותר מ-90% בשנה שחלפה, העלתה את המלצתה למנייה ל"קנייה" מ"תשואת יתר". מניות יאהו איבדו גובה לנוכח החולשה ההולכת וגוברת בענף הפרסום באינטרנט, מקור ההכנסות המרכזי שלה ובעקבות בעיות הנהלה לא קטנות ועזיבתם של בכירים בחברה.
lt/pgt

ltpgt
האנליסטית גם עידכנה למעלה את מחיר היעד של המניה ל-12 החודשים הקרובים למחיר של 20 דולר, מחיר הגבוה ב-60% משער הפתיחה של המניה היום. בקר ציינה כי מחיר המניה כעת נמוך מערכה האמיתי.
lt/pgt

ltpgt
התקופה הרעה שעברה על יאהו עשתה לחברה גם כמה דברים טובים. בחברת האינטרנט הבינו כי לא ניתן להתקיים על הפרסומת לבדה, ותרו אחר כיוונים חדשים לעשיית רווחים. השבוע הודיעה החברה הקמת מיזם חדש למכירת מוסיקה ברשת בשיתוף עם ויוונדי יוניברסל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully