וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בריזקום ופלוור מנמיכות ציפיות

5.4.2001 / 21:46

החדשות האחרונות על המניות הישראליות בניו יורק

שירות TheMarker.com
ltpgt
ltigtltbgtltfont color=redgt
5 באפריל 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
בריזקום ופלוור מנמיכות ציפיות עם המיזוג: ההכנסות המשותפות יהיו נמוכות ב-15% מההכנסות בנפרד
lt/bgt
רק ברבעון השלישי של השנה יושלם המיזוג של בריזקום ופלוור עליו הודיעו החברות, אולם בשיחת ועידה שערכו מנכ"לים של החברות הם הציגו חזית אחידה ואופטימית. "על אף החששות לפגיעה באצל חלק מבעלי המניות, שמתלווות לכל מיזוג, אנחנו מעריכים כי המיזוג הזה הוא נטול סיכונים, גם ברמה האסטרטגית, וגם ברמה התרבותית-ארגונית של החברות", אומר אמנון יעקבי, מנכ"ל פלוור.
lt/pgt

ltpgt
אך ההערכות הפיננסיות שמספקות החברות שמרניות, ובפועל הן מבטאות אזהרת רווח. החברות הודיעו כי הן מצפות להכנסות של 200-190 מיליון דולר ב-2001, וחישוב מהיר מראה שנעלמו 15-5 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
בריזקום כבר הורידה באזהרת הרווח שלה לפני מספר שבועות את צפי מכירותיה ב-2001 ל-120 מיליון דולר לעומת 150 מיליון דולר קודם לכן. האנליסטים בסלומון סמית ברני ציפו למכירות של כ-95 מיליון דולר. אפשרות אחת היא כי למיזוג יהיו עלויות לא קטנות, לפחות בטווח הקצר, על אף האופטימיות שמפגינות החברות.
ltbgt
פייפר ג'פרי מוריד את ההמלצה לנור מ"קנייה" ל"החזק"
lt/bgt
בית ההשקעות מוריד את המלצת ה"קנייה" שנתן למניית נור מבלי לנקוב במחיר יעד למניה. הסיבה העיקרית לאזהרת הרווח ולהורדת ההמלצה היא ההאטה בשוק האמריקאי.
lt/pgt

ltpgt
השבוע הודיעה נור כי בעקבות ההאטה בארה"ב היא לא תעמוד בתחזיות לרבעון הראשון של 2001 ותדווח על ירידה של 35% במחזור המכירות לעומת הרבעון הקודם. הכנסות אלו לפי בית ההשקעות צפויות להסתכם ב-31 מיליון דולר, לעומת צפי קודם למכירות בסדר גודל של 36.7 מיליון דולר. בבית ההשקעות מצאו לנכון לעדכן גם את הרווח למניה, והוא צפוי להיות מאוזן ברבעון הראשון של 2001 לעומת צפי לרווח של 22 סנט למניה ברבעון זה.
ltbgt
רדוויז'ן מפרסמת אזהרת רווח לרבעון השני: הרווח הצפוי נמוך ב-90% מהתחזיות
lt/bgt
רדוויז'ן , העוסקת בפיתוח מערכות להעברה וניהול של קבצי וידיאו וקול על גבי רשתות מבוססות IP, מפרסמת אזהרת רווח לרבעון השני של שנת 2001. במקביל מודיעה החברה כי היא תצמצם את מצבת העובדים שלה ב-10%.
lt/pgt

ltpgt
רדוויז'ן, שכבר עם פרסום דו"חותיה הכספיים לרבעון הרביעי של השנה הנמיכה את תחזית הצמיחה לשנת 2001 ל-50% - לעומת תחזית מוקדמת לצמיחה של 90% - צופה האטה נוספת בביקושים למוצריה.
ltbgt
מיזוג ראשון בעקבות המשבר: בריזקום ופלוור מתמזגות
lt/bgt
בריזקום ופלוור הודיעו על החלטתם להתמזג בעסקת מניות, במטרה להמשיך ולפעול בפיתוח ובייצור של מערכות גישה Point-to-Multipoint.
lt/pgt

ltpgt
תחת תנאי המיזוג, תומר כל מנית פלוור ל-0.767 מניות בריזקום, מה שיביא ליצירת חברה ממוזגת בת כ-53.3 מיליון מניות. שווי השוק התיאורטי של החברה הממוזגת עומד על כ-320 מיליון דולר, כשבקופתה קיימות יתרות מזומנים של כ-220 מיליון דולר.
ltbgt
אמפל עשויה לתבוע מהבכירים ברבוע הכחול להחזיר את כספי האופציות
lt/bgt
חברת ההשקעות אמפל בוחנת את האפשרות לתבוע את החזרת כספי האופציות שחולקו לבכירים בחברת הרבוע הכחול ולבני גאון, לשעבר יו"ר האגודה השיתופית קו-אופ.
lt/pgt

ltpgt
זאת לאחר שרשם האגודות השיתופיות, עו"ד אורי זליגמן, העביר השבוע החלטה המורה לוועד הממונה באגודת הקו-אופ לפעול להשבת כספי האופציות שמימש גאון.
ltigtltbgtltfont color=redgt
4 באפריל 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
גילת לוויינים תרשום הוצאה חד פעמית של 28 מ' ד' ברבעון הראשון למטרת ארגון מחדש
lt/bgt
באמצע מארס פירסמה חברת גילת לוויינים אזהרת רווח חמורה יחסית לשנים 2001 ו-2002, והודיעה כי היא מתכוונת לעבור תהליך מאסיווי של רה ארגון בחברה.
lt/pgt

ltpgt
הליכי הארגון והבנייה מחדש של החברה כוללים מכירות של קווי מוצרים לא רווחיים - אותן היא כבר ביצעה בשבוע שעבר - מעבר למודל מכירות סיטוניות ושימוש בצדדים שלישיים (דבר שפוגע בשורת המכירות של החברה), והדבר הכואב אולי ביותר עבור החברה שלה 1,500 עובדים - פיטורי 275 עובדים.
ltbgt
סיביט נשאה פרי לאלקטריק פיול: חתמה על 2 הסכמי הפצה עם חברות בגרמניה
lt/bgt
אלקטריק פיול חתמה על הסכם הפצה בלעדי בגרמניה עם חברת DNT, שתפיץ את מטען ה-Instant Power של אלקטריק פיול, המאפשר להטעין את הטלפון הסלולרי ואת מחשב כף היד ללא צורך בשקע חשמלי, ולהמשיך להשתמש בו תוך כדי הטענה.
lt/pgt

ltpgt
DNT היא חברה פרטית המתמחה בפיתוח והפצה של מוצרי משרד וטלקום חדשניים. מטעני ה- Instant Power ישווקו בגרמניה במחיר של כ-18 דולר. מטען הטלפון מותאם למודלים של נוקיה, סימנס, מוטורולה, אריקסון ויצרניות טלפונים סלולריים נוספות. המטען שמיועד למחשבי כף יד מותאם למודלים של פאלם, האנדספרינג וקומפאק.
ltbgt
ג'יי. פי מורגן: טריון הצליחה לפגוש את תחזיותינו לרבעון הראשון ושיפרה את רמות המלאי שלה
lt/bgt
בבית ההשקעות מאמינים שטריון הצליחה לפגוש את תחזיותינו לרבעון הראשון של השנה, להכנסות של 46 מיליון דולר ולהפסד של 47 סנט למניה. אותם 46 מיליון הדולרים בשורה העליונה של התוצאות הכספיות ישקפו ירידה של 27% מההכנסות אותן הציגה החברה ברבעון הקודם.
lt/pgt

ltpgt
האנליסטים מותירים למניה המלצת "תשואת שוק". הם מעריכים כי בשנת 2001 כולה טריון תדווח על הכנסות של 200 מיליון דולר ועל הפסד של 1.8 דולר למניה, וזאת לעומת הפסד של 25 סנט למניה ב-2000.
ltbgt
WR האמברכט: הכנסות DSPG ייפלו השנה ב-1% לעומת תחזיות קודמות לצמיחה של 14%
lt/bgt
האנליסטים מעריכים כי די.אס.פי.ג'י תצליח לעמוד בתחזיות לרבעון הראשון של השנה, אך גם מנמיכים את ההערכות לגביה בהמשך השנה.
lt/pgt

ltpgt
האנליסטים מותירים למניה מחיר יעד של 35 דולר, המייצג מכפיל של 30 - מחיר הגבוה ב-150% ממחיר ה

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully