וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סוני והרציקוביץ' בוחנים הקמת מפעיל סלולרי נוסף בישראל

5.4.2001 / 22:58

מתכוונים להתבסס על רשת קיימת - כך מדווח "גלובס"

סקירת עיתונים / גלובס
ltpgt
לוני הרציקוביץ', בעלי ישפאר, יבואנית סוני בישראל, בוחן אפשרות להקים מפעילה סלולרית תחת המותג "סוני", כמפעילה נוספת על רשת סלולרית קיימת. כך מדווח "גלובס".
lt/pgt

ltpgt
כפי שכבר דווח ב-TheMarker.com, פלאפון נמצאת במשא ומתן מתקדם עם חברת פועלים תקשורת ווירג'ין הבריטית להפיכתה למפעיל רשת תקשורת אלחוטית וירטואלית (MVNO) על רשת ה-CDMA של פלאפון. ככל הנראה, שלוש החברות יודיעו בקרוב על סיכום בעניין.
lt/pgt

ltpgt
פועלים תקשורת תהווה שותף פיננסי אסטרטגי לפלאפון בעסקה, ועדיין לא ברור באיזה חלק מהמיזם החדש תחזיק כל חברה.
lt/pgt

ltpgt
הרעיון העומד בבסיס ה-MVNO הוא שחברה נוספת, מלבד חברת הסלולר, תשווק טלפונים סלולריים, או למעשה תמכור דקות שיחה. הדבר מתבצע באמצעות רכישת כמות סיטונית של דקות אוויר בהנחה ממפעיל הרשת, ומכירתו תוך ניצול ערוצי שיווק ומיתוג המפיץ. אותו מפיץ לא מקים תשתית סלולרית ואינו הופך לבעל רשיון מפעיל.
lt/pgt

ltpgt
השיטה הזו היא יחסית חדשה בעולם הסלולר והיא החלה לפעול רק ב-2000. וירג'ין מנצלת את המיתוג החזק שלה בבריטניה, שם היא בעיקר פועלת דרך חברה סלולרית חדשה, One2One. במקרה זה השילוב בין שתי החברות היה מוצלח שכן ל-One2One עדיין לא היה מותג ווירג'ן סיפקה לה מסלול שיווק והפצה כמעט בלעדי. היום לוירג'ין יש כמיליון מנויים בשיטה זו, והיא מעוניינת להמשיך ולהתרחב במדינות נוספות בעולם.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully