וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המסחר לאחר הסגירה: יצרנית ציוד התקשורת סיקמור צללה ב-30% בעקבות אזהרת רווח

6.4.2001 / 8:29

יאהו ו-Dell המשיכו לעלות גם במסחר המאוחר; ירידות שערים קלות למניות ציוד התקשורת

יהודה שויצר
ltpgt
לאחר יום אופטימי במיוחד בו נסקו המדדים בוול סטריט, מספר אזהרות רווח מיצרניות ציוד תקשורת טלטלו את המשקיעים מהאופוריה ושלחו חלק ממניות המגזר לירידות במסחר שלאחר הסגירה. מניות המחשבים והאינטרנט המשיכו את המגמה החיובית של אתמול בעליות שערים.
lt/pgt

ltpgt
סיקמור (סימול SCMR), יצרנית ציוד התקשורת האופטית, פירסמה אתמול אזהרת רווח וצללה ב-30% במסחר שלאחר הסגירה. למרות חגיגת הקניות שנערכה אתמול בוול סטריט, עת המדדים נסקו, המשקיעים לא עברו לסדר היום לנוכח האזהרה החמורה של החברה שצופה כי רווחיה יהיו נמוכים ב-60% מהתחזיות, כן הודיעה סיקמור על פיטורי 140 עובדים כחלק ממגמת הקיצוצים בחברה.
lt/pgt

ltpgt
יצרנית ציוד תקשורת נוספת אכזבה אתמול לאחר הסגירה עם אזהרת רווח. אקסטרים נטוורקס(סימול EXTR) הודיעה כי היא צופה שהרבעון הנוכחי יהיה חלש מהתחזיות. החברה לא סיפקה תחזיות חדשות וצללה ב-15% במסחר המאוחר.
lt/pgt

ltpgt
אזהרות הרווח העבירו טלטלה במניות ציוד התקשורת במסחר המאוחר. סיסקו ירדה ב-1.5%, סיינה (סימול CIEN) איבדה 4% וג'וניפר נטוורקס ירדה במסחר המאוחר בקרוב ל-3%.
lt/pgt

ltpgt
יצרנית המחשבים DELL (דל) שרשמה עלייה חדה של 14% ביום המסחר המשיכה לטפס במסחר שלאחר הסגירה ב-2.2% נוספים. לאווירה החיובית במסחר המאוחר הצטרפו IBM וסאן מיקרוסיסטמס 10003602-MRQ שעלו בשיעורים קלים.
lt/pgt

ltpgt
יאהו נסקה אתמול ב-23% ביום המסחר והתחזקה ב-1.6% במסחר המאוחר. אתמול פירסם בית ההשקעות ליהמן ברדרס דו"ח חיובי מאוד על החברה והעלה את המלצתו למניה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully