וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בוסטון סיינטיפיק מגיבה: אנו מעוניינים לסיים את הפרשייה ברמה העסקית ולהשלים רכישת מדינול במחיר הוגן

6.4.2001 / 10:09

"התביעה מתבססת על האשמות שווא חסרות בסיס", מסר דובר בוסטון; אם מדינול לא תבטל את התביעה תגיש בוסטון תביעה נגדית בגין הפסדים שנגרמו לה מסירוב מדינול לספק את מוצריה

יהודה שויצר
ltpgt
בוסטון סיינטיפיק (סימול BSX) מגיבה לראשונה לתביעת מדינול שהוגשה אתמול לבית המשפט המחוזי בארה"ב כנגדה, בה מדינול מבקשת פיצויים בשווי מיליארדי דולרים. חלק גדול מהסכום נובע מפעילויות של בוסטון שנועדו לעכב את כניסת מדינול לשוק.
lt/pgt

ltpgt
"התביעה מתבססת על האשמות שווא חסרות בסיס", מסר דובר בוסטון, פול דונובן, בתגובה והדגיש כי כל מטרת התביעה היא לנפח את מחירה של מדינול מעבר למחיר האמיתי שלה. הדובר ציין כי בוסטון סיינטיפיק היתה מעוניינת לסיים את הפרשייה ברמה העסקית ולהשלים את הרכישה במחיר הוגן.
lt/pgt

ltpgt
דונובן הדגיש כי עם המגעים לא יעלו יפה הם מוכנים להתמודד מול החברה בבית משפט מאחר שהם, כך נטען בהודעה, הצד הנפגע בכל הפרשה ולא מדינול.
lt/pgt

ltpgt
באשר להאשמות של מדינול שבוסטון הפרה חוזה ורימתה את החברה, מדגיש הדובר כי להאשמות אלה אין כל בסיס. הדובר מדגיש כי כעת, עם הגשת התביעה של מדינול, תגיש בוסטון תביעה משלה כנגד בני הזוג ריכטר, בטענה כי נגרם לה נזק מסירובה של מדינול לספק מוצרים חדשים.
lt/pgt

ltpgt
הדובר מסר כי למרות הגשת כתב התביעה בוסטון סיינטיפיק תמשיך לספק ללקוחותיה את הסטנט "ניר".
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully