וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בוסטון סיינטיפיק: האשמות מדינול חסרות שחר

6.4.2001 / 10:55

ההצהרה ששיחררה בוסטון לעיתונות

סוכנויות הידיעות
ltpgt
חברת בוסטון סיינטיפיק (סימול BSX) הודיעה היום שמדינול, יצרנית הסטנט ללב "ניר", שמשווק באופן בלעדי ע"י בוסטון סיינטיפיק, הגישה תביעה נגד החברה ונגד מספר מעובדיה ועובדיה לשעבר. התביעה הוגשה בבית המשפט המחוזי, באזור הדרומי של מדינת ניו יורק. בוסטון סיינטיפיק ניהלה דיונים בנוגע לרכישת מדינול.
lt/pgt

ltpgt
"התביעה מתמקדת בהאשמות שווא חסרות בסיס באמצעותן מקווה מדינול לגרום להורדת מחיר מניית בוסטון סיינטיפיק", אמר דובר בוסטון סיינטיפיק, פול דונובן. "אנו מעדיפים לפתור את הסוגייה באופן עיסקי, באמצעות עסקה שתיטיב עם שתי החברות. למרות שאנו מעוניינים בפיתרון עסקי, בוסטון סיינטיפיק לא תחשוש לפתור את הנושא בין כתלי בית המשפט, יש לזכור שהצד הפגוע הוא של בוסטון סיינטיפיק".
lt/pgt

ltpgt
"תביעת מדינול כוללת האשמות של הפרת חוזה ורמאות", דונובן המשיך. "האשמות אלה חסרות שחר. התביעה מבקשת פיצוים נזקיים ופיצויים עונשיים, וצו משפטי שימנע את מכירת הסטנט "ניר" בידי בוסטון סיינטיפיק ויאפשר למדינול לשווק אותו באופן עצמאי. מדינול לא זכאית לפיצויים שדרשה. מכיון שמדינול פנתה לבית המשפט, בוסטון סיינטיפיק תפעל כנגד מדינול ומנהליה. בוסטון סיינטיפיק איבדה הכנסות ונתח שוק כתוצאה מסירוב מדינול לפתח סטנטים חדשים. אנו נדרוש פיצויים עבור הפסדינו שנובעים מפעולותיה השגויות של מדינול".
lt/pgt

ltpgt
"בעוד נמשכים ההליכים המשפטיים, אנו מתכוונים להמשיך ולייצר את הסטנט "ניר" ולספקו ללא הפרעות ללקוחותינו", אמר דונובן. "בנוסף, אנו מרוצים מההתקדמות תוכנית פיתוח הסטנטים הפרטית. סטנט ה"אקספרס" יושק באירופה ברבעון הרביעי של השנה ובארה"ב במהלך 2002. תוכנית פיתוח הסטנט היא בעלת חשיבות עליונה לחברה".
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully