וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אירופה: מגמה מעורבת בפתיחה; ירידות שערים במניות ציוד הטלקום

6.4.2001 / 11:03

מניית חברת התוכנה אוטונומי נחתכת ב-50% לאחר אזהרת רווח; עליות שערים במניות האינטרנט והשבבים

יהודה שויצר
ltpgt
העליות החדות שנרשמו אתמול בוול סטריט לא מקרינות על המדדים המובילים באירופה שרושמים פתיחה שלילית מתונה. בפתיחת יום המסחר מניות יצרניות השבבים והאינטרנט ממשיכות את המגמה החיובית של יום האתמול ורושמות עליות שערים. מניות יצרניות ציוד הטלקום יורדות בשיעורים מתונים בעקבות מימושי רווחים.
lt/pgt

ltpgt
בפתח יום המסחר יורד הדקס ב-0.5%, מדד הנויר מרקט יורד ב-1.5% לאחר שנסק ב-8% אתמול. ה-FTSE רושם ירידה קלה של 0.1% וה-CAC בפאריס נסחר ללא שינוי.
lt/pgt

ltpgt
מניית חברת התוכנה הבריטית אוטונומי נחתכת ב-50% לאחר שהחברה הודיעה כי מכירותיה ברבעון הראשון יהיו חלשים מהצפוי. החברה העריכה כי מכירותיה יהיו בהיקף של 15-14 מיליון דולר לעומת תחזית למכירות של 24 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
לקראת תום המסחר אתמול פורסם כי בריטיש טלקום נמצאת במגעים עם קבוצת חברות בראשות חברת אפאקס והיקס מוס למכירת יחידת דפי הזהב שלה, Yell, בסכום של 4 מיליארד דולר. בריטיש טלקום שקלה בתחילה להנפיק את יחידת דפי הזהב שלה, אך החליטו לבסוף למוכרה עקב שוק ההנפקות הרעוע. מניות החברה עולות גם היום ב-1.8%.
lt/pgt

ltpgt
אורנג' ממשיכה את המגמה החיובית ומתחזקת ב-1%. וודאפון, חברת הסלולר הגדולה בעולם, עולה ב-3% וסונרה מפינלנד רושמת עלייה של 4%.
lt/pgt

ltpgt
לאחר שנסקו אתמול פותחות מניות יצרניות ציוד הטלקום את המסחר בירידות שערים. אריקסון רושמת ירידה של 3.2% ומרקוני רושמת ירידה דומה.
lt/pgt

ltpgt
יצרניות השבבים רושמות היום עליות שערים חדות וממשיכות את המגמה החיובית של אתמול. ברודקום מתחזקת ב-7.5% אינפניון עולה ב-2.5%ומניית STM הצרפתית רושמת עלייה של 1.5%.
lt/pgt

ltpgt
מניות האינטרנט ממשיכות לעלות. יאהו שעלתה אתמול ב-22% עולה כעת ב-1.5% נוספים. QXL ריקרדו עולה ב-5% וונאדו רושמת עלייה של 1%.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully