וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק אגוד רוכש את עסקי בנק כרמל למשכנתאות; התמורה: סכום השווה ל-11% מעל להון העצמי של כרמל

6.4.2001 / 15:58

זאת, לפי ההון העצמי שלה ביום ה-31 במארס 2001; בסוף השנה, ההון העצמי של כרמל היה 118 מ' ש', כך שסכום הרכישה נאמד בכ-131 מ' ש'; בנק אגוד יקבל לידיו כ-24 אלף לקוחות חדשים

כתב TheMarker.com
ltpgt
בנק אגוד הודיע היום כי הגיע להסכם לרכישת עסקי הפעילות הפיננסית של בנק כרמל למשכנתאות . הרכישה תתבצע בתמורה לסכום השווה ל-11% מעל ההון העצמי של בנק כרמל ביום ה-31 במארס 2001 - סכום שטרם פורסם.
lt/pgt

ltpgt
נכון לסוף שנת 2000, ההון העצמי של בנק כרמל הסתכם ב-118 מיליון שקל, כך שסכום הרכישה נאמד ב-131 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
עם רכישת הפעילויות הפיננסיות מבנק כרמל, מקבל לידיו בנק אגוד כ-24 אלף לקוחות חדשים, המנהלים תיקי משכנתאות, תיקי פקדונות ותוכניות חיסכון. תיק המשכנתאות של בנק כרמל מסתכם בכ-2.3 מיליארד שקל, וזאת בנוסף לתיק המשכנתאות הקיים של בנק אגוד, שהוא בהיקף של 1 מיליארד שקל. בנק אגוד יקלוט את פעילות המשכנתאות שנרכשת מבנק כרמל ליחידת המשכנתאות שלו.
lt/pgt

ltpgt
בנימין אושמן, מנכ"ל בנק אגוד, אמר היום כי רכישת פעילויות בנק כרמל היא במסגרת המדיניות העסקית של הבנק בקרב מגזר הלקוחות הפרטיים. "עם השלמת עסקה זו, יוכל הבנק להרחיב באופן משמעותי את פעילותו בתחום המשכנתאות, תוך הגדלה של מאגר הלקוחות הפרטיים בבנק, המהווים פוטנציאל לפעילויות בתחום הבנקאי המסחרי", הוא אומר. במסגרת מדיניות עסקית זו עליה מדבר אושמן, רכש לא מכבר בנק אגוד את חברת ניהול התיקים אמנר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully