וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אירופה: חברת התוכנה אוטונומי נחתכה ב-42% וגררה ירידות במגזר הטכנולוגיה

6.4.2001 / 20:50

הנויר מרקט יורד ב-3.7% לאחר שנסק אתמול ב-8%; יצרניות ציוד הטלקום ירדו בעקבות אזהרות רווח של המתחרות האמריקאיות - אלקטל ירדה ב-4%, מרקוני ב-5.8% ואריקסון ב-4.8%

עפרה שלו
ltpgt
אזהרות רווח מצד חברת התוכנה אוטונומי גררה ירידות שערים במגזר הטכנולוגיה. מניות יצרניות ציוד הטלקום ירדו בעקבות אזהרות רווח של יצרניות ציוד טלקום אמריקאיות.
lt/pgt

ltpgt
הדקס יורד ב-1.9%, מדד הנויר מרקט יורד ב-3.7% לאחר שנסק אתמול ב-8%. ה-FTSE בלונדון וה-CAC בפאריס ירדו בשיעור זהה של כ-0.37%.
lt/pgt

ltpgt
מניית אוטונומי נחתכה ב-42% לאחר שהודיעה כי מכירותיה ברבעון הראשון יהיו חלשות מהצפוי, עקב הירידה בהשקעות IT מצד לקוחותיה. חברת ה-IT הבריטית מעריכה כי מכירותיה ינועו בין 14 ל-15 מיליון דולר לעומת תחזית של 24 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
החדשות הרעות של אוטונומי פגעו במניות תוכנה אחרות, בהן SAP, שאיבדה 4.2%, ולוגיקה שירדה ב-9%.
lt/pgt

ltpgt
חברת השבבים אינפניון ירדה ב-0.4%. מנכ"ל החברה, אולריך שומאכר, העריך היום כי מצב שוק השבבים לטלפונים סלולריים קשה יותר ממצב שוק השבבים למחשבים, אך ציין כי הוא צופה שיפור לקראת סוף השנה. מניות יצרניות שבבים אחרות רשמו גם הן ירידות: ARM איבדה 11.7%.
lt/pgt

ltpgt
בריטיש טלקום עלתה ב-0.3%. אתמול דווח כי החברה נמצאת במגעים למכירת יחידת דפי הזהב שלה, Yell, בסכום של 4 מיליארד דולר. בריטיש טלקום שקלה בתחילה להנפיק את יחידת דפי הזהב שלה, אך החליטה לבסוף למוכרה בשל התנאים הקשים בשוק ההנפקות.
lt/pgt

ltpgt
וודאפון, חברת הסלולר הגדולה בעולם, בלטה בעלייה של 3.8% על רקע הירידות בענף. אתמול הודיעה החברה על האטה בצמיחת מספר המנויים החדשים, וציינה כי מגמה זו תימשך כנראה לאורך השנה כולה.
lt/pgt

ltpgt
לאחר עליות שערים אתמול, רשמו היום יצרניות ציוד הטלקום ירידות. אזהרות רווח מצד יצרניות ציוד טלקום בארה"ב, בהן סיקמור וטלהבס, לא תרמו לשיפור הסנטימנט. אלקטל ירדה ב-4%, מרקוני ירדה ב-5.8% ואריקסון ב-4.8%.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully