וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הערכות: בזק בינלאומי תממן הפשרה עם קווי זהב וברק

9.4.2001 / 9:03

סומך חייקין יקבע גובה הפיצוי שיקבלו החברות על טעויות השיוך למפעילים הבינלאומיים, כך מדווח "מעריב"

סקירת עיתונים / מעריב
ltpgt
החברות קווי זהב וברק יקבלו לידיהן בימים הקרובים קובץ נתונים מבזק בינלאומי, ויבדקו את התאמתו לנתונים שיש בידיהן. אם הבדיקה תסתיים בחיוב, יימשך תהליך הפשרה וישויכו מחדש למעלה מ-500 אלף מנויים של בזק בינלאומי, ששויכו אליה שלא כדין - כך הוסכם בישיבה שנערכה ביום חמישי שעבר בהשתתפות שלוש החברות עם מנכ"ל משרד התקשורת, דני רוזן, כך נמסר מ"מעריב".
lt/pgt

ltpgt
ככל הנראה, בזק בינלאומי תממן את הסדר הפשרה שהושג עם קווי זהב וברק, לאחר שבזק סירבה לממן את הפיצוי, בטענה שאינה אחראית לכך ששויכו בטעות או שלא כדין למעלה מ-500 אלף לקוחות לבזק בינלאומי במסגרת תהליך השיוך למפעילים בינלאומיים.
lt/pgt

ltpgt
החברות קווי זהב וברק רוצות לוודא שהנתונים שמוסרת בזק בינלאומי מתייחסים לאותם לקוחות שמשרד התקשורת גילה את בעייתיות השיוך שלהם לבזק בינלאומי במסגרת הבדיקות שלו. אם יימצא שהנתונים תואמים, תוך ימים ספורים יישלחו לבתי אותם מנויים טופסי שיוך מחודשים, ובהם הם יצטרכו לבחור מחדש את המפעיל הבינלאומי שלהם.
lt/pgt

ltpgt
כפי שפורסם ב"מעריב", על השיוך יפקח משרד רואה חשבון סומך חייקין, שיקבע מה יהיה הפיצוי שיקבלו קווי זהב וברק בגין הטעויות שנעשו במ סגרת השיוך למפעילים הבינלאומיים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully