וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גלידת שטראוס ורדיו bu99fm מחפשים את הכוכב המוסיקלי הבא

9.4.2001 / 11:43

הפרס: 15 אלף שקל לקידום קריירה מוסיקלית; התחרות תלווה בפעילות שיווקית הכוללת תשדירי רדיו ומודעות בעיתונות

נורית שר
ltpgt
חברת גלידת שטראוס ורדיו bu99fm, שבחסות אורנג', הכריזו על שיתוף פעולה במסגרתו יערכו תחרות מוסיקה לצעירים. התחרות תתקיים תחת השם "B CORNETTO STAR" והיא מציעה לצעירים בגילאי 25-14 הזדמנות לפתוח בקריירה מוסיקלית. שיתוף הפעולה נערך בהשקעה של כחצי מיליון דולר.

במסגרת התחרות, משתתף שכתב שיר, רמיקס או גרסת כיסוי בנושא אהבה, בכל שפה ובכל סגנון יוכל להשמיע אותו ברדיו, להשתתף בתחרות בתכנית B HOT של אוסנת יאיר. לזוכה, יוענק תואר "שטראוס קורנטו סטאר", ופרס בסך 15 אלף שקל שנועד לקדם את הקריירה המוסיקלית שלו.
lt/pgt

ltpgt
המשתתפים מתבקשים להקליט שיר באורך של עד 5 דקות ולשלוח אותו לרדיו עד ה-2.5.01. במהלך חודש מאי יתחרו השירים שנבחרו על ידי שופטי הרדיו, בקרב המאזינים שיאזינו ויבחרו את השיר הראוי לפרס. בתחילת יוני יועלו 4 השירים הנבחרים לגמר, שבסיומו ייבחר השיר הזוכה על פי דעת השופטים והמאזינים. צוות השופטים יכלול את יורם ואזאנא, טל מן, גבי ביטון ונציג שטראוס. בחירת המאזינים תיעשה ע"י טלפון סלולר ובטלפון ישיר להפקה.
lt/pgt

ltpgt
את התחרות תלווה פעילות שיווקית שתחל בשבוע הבא. הפעילות כוללת גלויות "שלי", תשדירים ברדיו BU עצמו, ומודעות בעיתונות מגזינית לצעירים ולמוסיקה כמו פנאי פלוס, מגזין רייטינג ומגזין YES.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully