וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת הסטארט אפ Appilog השלימה גיוס של 4 מיליון דולר לפי שווי של 10 מיליון דולר אחרי הכסף

שירות TheMarker.com

9.4.2001 / 12:25

בחברה, שהוקמה על ידי בית האינטגרציה XOR, השקיעו פועלים שוקי הון טכנולוגיות וקרן ההון סיכון דלתא ונצ'רס


ltpgt
פועלים שוקי הון טכנולוגיות הודיעה היום כי היא וקרנות ההון שבניהולה השקיעו 2 מיליון דולר בחברת הסטארט אפ Appilog, לפי שווי של 10 מיליון דולר אחרי הכסף. זאת, כחלק מסבב הגיוס הראשון שהשלימה בימים אלו החברה, שבמסגרתו השקיעה גם קרן ההון סיכון הישראלית דלתא ונצ'רס סכום דומה, של 2 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
Appilog עוסקת בפיתוח מערכות מבוססות תוכנה לשליטה ובקרה של מערך האפליקציות הארגוניות. לטכנולוגיה שפיתחה החברה יכולות המאפשרות ניהול תשתית התקשורת של הארגון, תוך זיהוי ומיפוי אוטומטי ודינמי של אלמנטים לוגיים שלה, כגון מסדי נתונים, תהליכים ברשת והקשרים ביניהם. יכולות אלו מאפשרות חיסכון ניכר במשאבים, הן ביישום והן בניהול שוטף של מערך המידע הארגוני.
lt/pgt

ltpgt
החברה פועלת מאז ספטמבר 2000, אז הוקמה על ידי חברת XOR Technologies, בית אינטגרציה ישראלי המתמחה בטכנולוגיות נטוורקינג ואבטחה.
lt/pgt

ltpgt
פועלים שוקי הון טכנולוגיות נוהגת להשקיע בחברות סטארט אפ בשלבי התפתחות שונים, תוך התמקדות בתחומי התקשורת, טכנולוגיית מידע, תוכנה, תשתיות אינטרנט, אלקטרוניקה ומוליכים למחצה. מניות החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב ובעלת המניות העיקרית בה היא פועלים שוקי הון והשקעות , זרוע הבנקאות להשקעות של קבוצת בנק הפועלים.
lt/pgt

ltpgt
עם חברות הפורטפוליו של פועלים שוקי הון טכנולוגיות נמנות בין השאר החברות PowerDsine, סלוייב, RichFx, סיוטה ו-Enbaya.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully