וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

צוללים קדימה: 8 עובדי אקזקט משלימים בימים אלו קורס צלילה

עינב בן יהודה

9.4.2001 / 13:10

מנהל השיווק של החברה: תקציב הרווחה שלנו לא צומצם לנוכח ההאטה בשוק ההיי-טק, אך אנו משתדלים לא לנקר עיניים


ltpgt
בימים אלו משלימים 8 מעובדי אקזקט קורס צלילה שמומן בחלקו על ידי החברה. חלקו העיוני של הקורס נערך במשרדי החברה אחרי שעות העבודה. את הקורס העבירו מדריכים מאחד ממועדוני הצלילה בתל אביב, ובימים אלו יקבלו העובדים תעודת צוללן מוסמך.
lt/pgt

ltpgt
לדברי מנהל השיווק של החברה, צבי רז, תוכנית הרווחה של החברה מאוד גמישה: "אנו משתדלים להתאים את הפעילויות לטעמם של העובדים. מנהלת הרווחה בחברה מעבירה שאלונים בין העובדים כדי לדעת מה הם מעדיפים".
lt/pgt

ltpgt
לדברי רז, תקציב הרווחה בחברה לא צומצם לנוכח ההאטה בשוק ההיי-טק: "אנחנו חושבים יותר על כל הוצאה, אך התקציב לא צומצם. בנוסף, אנו משתדלים שלא לנקר עיניים בפעילויות רווחה גרנדיוזיות, כאשר ישנן חברות היי-טק אשר נאלצות לפטר עובדים".
lt/pgt

ltpgt
בפברואר 2001 השלימה החברה גיוס פרטי של 26.6 מיליון דולר לפי שווי של 300 מיליון דולר אחרי הכסף. חברת ההחזקות הישראלית אמפל הגדילה את החזקתה בחברה ל-14.5%, לאחר שהשקיעה 5 מיליון דולר נוספים. מי שעוד לקחו חלק בגיוס הן חברת סאן מיקרוסיסטמס 10003602-MRQ , חברת טריידנט ו-TVC. בעלי מניות נוספים בחברה הם אקליפטוס, Israel Seed Partners וטכנורוב ומייסדי החברה אריק גריס, לימור שוויצר וערן וגנר.
lt/pgt

ltpgt
אקזקט, המעסיקה 240 עובדים, מתוכם 80 בישראל, מפתחת מערכות לניהול של מידע ובילינג ברשתות תקשורת. המערכת של אקזקט מספקת מענה לצורך של ספקיות תקשורת וספקיות שירותי אינטרנט באיסוף, ניתוח וניהול מידע לגבי אופי השימוש שעושה הלקוח ברשתות התקשורת.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully