וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

Flash Networks מהרצליה חתמה על הסכם לשותפות אסטרטגית עם Novatel

שירות TheMarker.com

9.4.2001 / 13:37

Novatel תטמיע את מוצרי החברה בקו מוצרי ה-Wireless modem שלה


ltpgt
Flash Networks מהרצליה הודיעה כי חתמה על הסכם לשותפות אסטרטגית עם Novatel Wireless האמריקאית, וכי היקף ההסכם נאמד במספר מיליוני דולר.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת ההסכם, תטמיע Novatel את מוצרי Flash Networks לתוך קו מוצרי ה-Wireless modem שלה. Flash Networks תספק פתרונות שיפור והאצת תעבורת מידע ב-Wireless למשתמשי CDPD.
lt/pgt

ltpgt
החברה מציינת כי מכירות Novatel בשנת 2000 הסתכמו בלמעלה מ-60 מיליון דולר, כאשר ברבעון הרביעי עמדו המכירות על כ-28 מיליון דולר. ברבעון הראשון של שנת 2001 צפוי גידול של כ-50% במכירות מודמי ה-CDPD.
lt/pgt

ltpgt
נשיא Novatel Wireless, ג'ון מייג'ור: "הודות להטמעת המערכת של Networks Flash, תוכל Novatel להעניק ללקוחותיה אינטרנט מהיר, ללא כל צורך בהגדלת רוחב הפס הקיים. הפתרונות של Flash Networks מאיצים את קצב העברת הנתונים פי 6 - ובכך מעניקים ללקוחות יתרון ברור ביחס למתחרים".
lt/pgt

ltpgt
לדברי צבי פלד, מנכ"ל Networks Flash, "הכנסותינו מההסכם יאפשרו לנו המשך הרחבת מערך המכירות והפיתוח, כתוצאה מן הגידול המהיר בתחום הסלולרי".
lt/pgt

ltpgt
Novatel Wireless מתמחה ב-Wireless Data Modems לסלולר, פאלם פילוט ומחשבים נישאים. על לקוחותיה נמנים: Hewlett Packard ,AT&T Wireless, Verizon Wireless וסלקום הישראלית.
lt/pgt

ltpgt
Flash Networks, מתמחה בייעול והאצת תעבורת מידע ברשתות תקשורת סלולריות ולווייניות.
lt/pgt

ltpgt
NettGain, מוצר הדגל של Flash Networks, משמש להעברת נתונים מהירה ברשתות תקשורת, תוך ניצול אופטימלי של רוחב הפס הקיים. המוצר מוטמע לתוך תשתיות התקשורת של הלקוחות ומספק פתרון הכולל גם מאיץ פרוטוקולי תקשורת, מנגנוני בקרת זרימה, הקצאה נכונה של משאבי תקשורת ואיחוד קבצי אינפורמציה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully