וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אינוביה, חטיבת האקסס לשעבר של אי.סי.איי תשתף פעולה עם חברת iMagicTV האמריקאית

גתית פנקס

10.4.2001 / 18:12

החברות ישלבו בין פלטפורמת ה-DSL של אינוביה ובין שירותי המדיה של iMagicTV; "כעת יש לנו פתרונות רחבים יותר לתחום של טלוויזיה אינטראקטיווית", מסבירים באינוביה

אינוביה, לשעבר חטיבת האקסס של חברת אי.סי.איי , הודיעה היום כי תשתף פעולה עם iMagicTV (סימול בנאסד"ק IMTV). אינוביה מתמחה במערכות גישה ובאפליקציות רחבות סרט מסוג DSL, וחברת iMagicTV היא ספקית של מוצרי תוכנה המאפשרים לחברות טלפון וספקי שירותים נוספים להעביר טלוויזיה רב ערוצית ושירותי מדיה אינטראקטיווית אחרים.

וכך, הכלים של החברה האמריקאית ישולבו בפלטפורמת ה-Hi-FOCuS של אינוביה. פלטפורמה זו משלבת טכנולוגיות DSL שונות (ADSL ,VDSL ,SDSL), במגוון רחב של פרוטוקולים (ATM ,IP ,TDM). המערכת אף מאפשרת העברת שירותים מתקדמים כגון אינטרנט מהיר וטלוויזיה איטראקטיווית על DSL - iTVoDSL, וידיאו על DSL, קול על DSL - VoDSL, ושירותי TDM.

אינוביה מקווה לפרוש למעלה ממיליון קווים עד סוף השנה

"היכולות השונות שקיבלנו מ-iMagicTV לתחום של טלוויזיה מרחיבות את קשת הפתרונות שלנו לתחום של תקשורת רחבת הפס", אומר פיני חביב, נשיא ומנכ"ל אינוביה. הוא מסביר כי ה-DTV Manager של iMagicTV מוסיף לפלטפורמה של החברה שירותי מדיה אינטראקטיוויים, כולל "מדיה לפי דרישה" (media-on-demand).

בימים אלה, אגב, מתקיימת תערוכת DSLCon 2001 בדנוור, שם מציגה אינוביה את הפיתרון המשותף. החברה, אגב, מקווה לפרוש עד סוף שנת 2001 למעלה ממיליון קווי xDSL למפעילי תקשורת ברחבי העולם. בין לקוחותיה של אינוביה ניתן למצוא את דויטשה טלקום, בריטיש טלקום ופראנס טלקום.

את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2001 צפויה אי.סי.איי לפרסם במאי השנה. בשנה החולפת, הכנסות אינוביה היו 272 מיליון דולר, וברבעון הרביעי הן הסתכמו ב-69.2 מיליון דולר. יצוין כי לא מכבר אמר לנו פיני חביב, מנכ"ל החטיבה כי תוצאות הרבעון הראשון של 2001 של החברה יהיו נמוכות מן התחזיות על רקע הסכסוך עם ועד העובדים, על רקע כוונת אי.סי.איי לבצע פיטורים בחברה.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully