וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קריטיקל פאת, המתחרה בקומטאץ', תפטר 450 עובדים כחלק מתהליך רה ארגון

יהודה שויצר

11.4.2001 / 8:55

החברה פיטרה גם את נשיאת החברה, דיאנה וייטהד, שמונתה רק לפני חודשיים; מניית החברה נחתכה ביותר מ-96% מתחילת השנה

קריטיקל פאת (סימול CPTH), המפתחת תוכנות דואר אלקטרוני מבוססות רשת, הודיעה אתמול לאחר סגירת המסחר על פיטורי 450 עובדים, וביניהם את נשיאת החברה, כחלק ממהלך לקיצוץ בעלויות.

קריטיקל פאת, המתחרה בקומטאץ' , סובלת מקשיים כבר תקופה ארוכה ומניית החברה אינה מצליחה להתרומם מהשפל בו היא שרויה לאחר שאיבדה יותר מ-96% מתחילת שנת 2001.

החברה הודיעה כי תפסיק את פיתוח וייצור התוכנות שאינן קשורות להודעות אינטרנט, כגון דואר אלקטרוני וניהול ואחסנת קבצים. מנגד הודיעה החברה כי תיכנס לתחום פיתוח שירותים למוצרי תקשורת אלחוטית וקווית.

"השבועות האחרונים היו קשים עבור קריטיקל פאת, אך כעת נראה כי עברנו את המשוחה הקשה, עם החלת הרה-ארגון שנועד לקצץ בעלויות ולמקד אותנו במוצרי הליבה שלנו", אמר דיויד היידן, מייסד ומנכ"ל החברה.

לפני כחודשיים הודיעה החברה על פיטורי המנכ"ל, דאג היקי, לאחר שנקלעה לקשיים, והודיעה כי תצטרך לתקן את דיווחיה הכספיים.

המנכ"ל המתפטר, דאג היקי, הוחלף על ידי היו"ר והמייסד של החברה, דיוויד היידן. לתפקיד נשיאת החברה מונתה דיאנה וייטהד, סמנכ"לית התפעול של קריטיקל פאת, שהיום איבדה את משרתה.

בעלי תפקידים בכירים נוספים עזבו את החברה במקביל: נשיא החברה, דיוויד תאצ'ר, וסמנכ"ל המכירות ויליאם ריינהארט. החברה הודיעה כי מינתה ועדה מיוחד לחקור את בעיות החשבונאות שעשויות להוביל לפרסום תיקון לתוצאות החברה ברבעון הרביעי.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully