וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עו"ד גיל מקוב ובניו מצטרפים למשרד עוה"ד אפרתי גלילי ושות'

אמיר הלמר

11.4.2001 / 17:11

משרד מקוב מתמחה בתחום המקרקעין והמשפט המסחרי; עו"ד גיל מקוב ישמש כיועץ באפרתי גלילי

עורך הדין גיל מקוב ובניו, עורכי הדין דן ואריאל מקוב, מצטרפים למשרד עורכי הדין אפרתי גלילי ושות'.

עורכי הדין מקוב פעלו עד כה במשרד עורכי דין שנוסד עוד בשנת 1939 על ידי אבי המשפחה, עו"ד חגי מקוב. משרד זה עסק בעיקר בתחומי הנדל"ן והמשפט המסחרי. עו"ד גיל מקוב אמר כי החליט להעביר את הפרקטיקה במלואה למשרד גדול יותר, מתוך הבנה שיוכל כך לתת שירות יותר טוב ללקוחותיו.

"בחנו הרבה אופציות להצטרף למשרדים גדולים ומובילים, אבל הבנו כי הכימיה הטובה ביותר תושג עם משרד אפרתי גלילי ושות'", הוסיף מקוב.

עו"ד גיל מקוב מביא עימו למשרד אפרתי גלילי ניסיון עשיר בתחום העסקי ובתחום הנדל"ן, וישמש כיועץ (Of Counsel) בפירמה. "ההחלטה להצטרף במעמד of counsel ולא כשותף, נבעה מהרצון לשמר מידה רבה יותר של עצמאות", אמר מקוב.

אפרתי גלילי ושות' הינו אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחומי שוק ההון, מיזוגים ורכישות ובתחומי ההיי-טק. כעת, עם הצטרפותם של עורכי הדין מקוב, יוכל המשרד להתרחב אף לתחום המקרקעין.

בראש המשרד עומדים עו"ד דויד אפרתי (המשמש גם כיו"ר ארגון התעשיות המתוחכמות והיי-טק בישראל) ועו"ד אלון גלילי. שותפים נוספים במשרד הינם עורכי הדין חנן פלדמוס, משה טובולסקי ואיאן רוסטובסקי. משרד אפרתי גלילי ושות' מונה כיום כ-25 עורכי דין וכ-10 מתמחים.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully