וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ג'יטרוניקס מכרה לבנק המזרחי 100 עמדות מידע חדשות בהיקף של 5 מיליון שקל

צורי דאר

12.4.2001 / 12:44

העמדות מאפשרות מצגות מולטימדיה, קישור למאגרי מידע חיצוניים, פעילויות eCommerce, שירותי ייעוץ און-ליין ושירותים נוספים

חברת ג'יטרוניקס השיקה עמדת מידע מהדור החדש, שעתידה להחליף את עמדות המידע הישנות המוכרות לנו מהבנקים. עד כה מכרה ג'יטרוניקס כ-100 עמדות מידע חדשות לבנק המזרחי בהיקף של כ-5 מיליון שקל.

לדברי מייק ברגמן, סמנכ"ל שיווק ומנהל פיתוח עסקי בג'יטרוניקס, עמדות המידע מהדור החדש מיועדות לא רק לבנקים, אלא לכל המוסדות והארגונים הבאים במגע עם הציבור הרחב כגון עיריות, קופות חולים, ביטוח לאומי ועוד.

ברגמן אמר כי החברה מנהלת מו"מ עם עיריות, גופי ממשלה, מוסדות בידור ופנאי, קניונים וסופרמרקטים לפיתוח ולהתקנה של עמדות.

"עמדות המידע יהיו בעתיד הקרוב חלון ראווה או אמצעי הקשר של הארגון עם לקוחותיו", אמר ברגמן, "האזרח יוכל לנהל את כל ההתקשרות שלו עם הבנק, העירייה, הביטוח הלאומי, קופ"ח וארגונים רבים אחרים, דרך עמדת המידע ויחסוך את הצורך לנהל דיאלוג עם פקיד בשר ודם.

"אנו פועלים לשלב בין המערכות השונות, כך שמאותה עמדה ניתן יהיה לשלוף מידע על ענייני בריאות, ביטוח לאומי, לשלם מסי עירייה, לקבל תוצאות של בדיקות רפואיות ועוד. עמדות המידע, שיהפכו להיות סניפים וירטואליים של המוסדות ושל הארגונים, צפויות לחסוך לגופים אלה מאות מיליוני שקלים בשנה", הוסיף ברגמן.

דרך עמדות המידע ניתן להפעיל מגוון רחב של יישומים - החל מתצוגת מידע שיווקי בכלי מולטימדיה, אפשרויות קישור למאגרי מידע חיצוניים, ביצוע פעילויות eCommerce, קבלת שירותי ייעוץ און-ליין וכלה בהפקדת שיקים והנפקה בו במקום של פנקסי שיקים.

העמדה החדשה מבוססת על מחשב אישי רב עוצמה מתוצרת קומפאק, המנהל מגוון של אמצעי קצה המותקנים במארז העמדה וכוללים צג ומסך מגע שטוח, קורא/כותב ממונע לכרטיסים מגנטיים או לכרטיסים חכמים, מקלדת נומרית, מדפסת לייזר, סורק המחאות וחשבוניות, מתקן לתשלום מטבעות ועוד.

ג'יטרוניקס ישראל הוא סניף בבעלות מלאה של חברת ג'יטרוניקס העולמית - ספקית פתרונות ושירותים בתחומי טכנולוגיית המידע והתקשורת. החברה מעסיקה 34 אלף עובדים ביותר מ-44 מדינות ופעילה באמצעות סניפים ושותפויות ביותר מ-130 מדינות. מחזור מכירות החברה הוא כ-5 מיליארד דולר והיא נסחרת בבורסה באמסטרדם.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully