וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חייל אחזקות רכשה כ-72 אלף מניות של יסקל לפי 65.6 שקל למניה

אלי דניאל

12.4.2001 / 13:56

רכשה את המניות מבית ההשקעות אלטשולר-שחם בעסקה מחוץ לבורסה; כעת היא מחזיקה 7.4% במניות יסקל

קצת יותר מחודש עבר מאז שחברת חייל אחזקות הודיעה על מו"מ שהיא מנהלת לרכישת רוב החזקותיהם של בעלי העניין בחברת יסקל החזקות , ובינתיים בחייל לא יושבים בחוסר מעש.

היום נודע כי חייל, חברה בת של קרן פלד השקעות (לשעבר ז'ק מיטרני), הפכה שלשום לבעלת עניין ביסקל, לאחר רכישת חבילת מניות שהעלתה את שיעור החזקותיה ל-7.4%.

ל-TheMarker.com נודע כי חייל רכשה שלשום כ-72 אלף מניות של יסקל (כ-2.55% מהון המניות של יסקל), בשתי עסקות שבוצעו מחוץ לבורסה, לפי מחיר של 65.6 שקל למניה, ובשווי כספי כולל של כ-4.7 מיליון שקל.

יש לציין כי רכישת המניות בוצעה במחיר זהה למחיר עליו הוסכם בין יסקל לחייל - מחיר הגבוה בכ-110% ממחירה של מניית יסקל בבורסה. בית ההשקעות אלטשולר-שחם הוא שמכר לחייל את חבילת המניות, ובעקבות מכירה זו מחזיקים באלטשולר-שחם בכ-10.9% ממניות יסקל.

כמו כן, חייל ממשיכה לנהל גם בימים אלה מו"מ עם שמעון לסר, אמנון כסלו, אהוד כסלו, שמואל כסלו, שמואל שפר ונתי פריד, באשר לרכישת מרבית החזקותיהם ביסקל.

מניית יסקל נסחרת כיום לפי שווי של כ-92.2 מיליון שקל, כך ששווי החזקותיה של חייל בחברה מגיע לכ-6.8 מיליון שקל. כזכור, בכוונת חייל לרכוש כ-50.1% ממניות יסקל בעלות כוללת של כ-23 מיליון דולר, כך שנראה כי עד כה השקיעה חייל במניות יסקל סך כולל של כ-3.4 מיליון דולר (כ-13.5 עד 14 מיליון שקל).

יסקל היא חברת אחזקות, העוסקת בהשקעה בחברות שונות, בעיקר בתחום ההיי-טק והרפואה. באמצעות יסקל תקשורת, חברה בת בשליטה מלאה, מחזיקה החברה ב-21.5% ממניות חברת NetReality המפתחת, מייצרת ומוכרת מוצרים לניהול תעבורה ברשת, בכ-30% ממניות חברת הרמוניקום המפתחת מוצר תוכנה לניהול והפעלה אוטומטית של שירותים, ובכ-34.4% ממניות חברת CareerHarmony המפתחת מוצר בתחום גיוס וניהול משאבי אנוש באמצעות האינטרנט.

בנוסף, החברה מחזיקה ב-60% ממניות יסקר מדיקל המקימה ומפעילה מרכזים להפריה חוץ גופנית בסלובקיה.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully