וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלביט מערכות ראייה: מכירתה הושלמה

שירות TheMarker.com

12.4.2001 / 21:56

החדשות האחרונות על המניות הישראליות בניו יורק

12 באפריל 2001

Ripcord Systems בחרה ב-Webload של רדוויו

רדוויו , המתמחה בפיתוח תוכנות לבדיקת עומסים באתרי אינטרנט, הודיעה כי ריפקורד סיסטמס (Ripcord Systems), המספקת מוצרים ושירותים בתקשורת אלחוט ממקור אחד, בחרה במוצר Webload שלה לאימות הביצוע והסקלביליות של תוכנות במוצרים שלה.

ריט קיבלה שתי הזמנות המשך ל-PairView בשווי כולל של 800 אלף דולר

שתי ההזמנות שקיבלה ריט טכנולוגיות הן מחברת טלמקס, חברת הטלקום הלאומית של מקסיקו, שהזמינה שתי מערכות נוספות, ומחברת Czech טלקום, חברת הטלקום הלאומית של צ'כיה, שהזמינה ציוד לשדרוג מערכות ה-PairView הקיימות אצלה.

מערכת ה-PairView היא פיתרון אינטגרטיווי לניהול רשתות טלפון הפועלות על תשתית חוטי נחושת. המערכת מתחברת אל תשתית הנחושת של החברה, והיא ממפה ומעדכנת את בסיס הנתונים של חברת הטלפון. כמו כן, המערכת מזהה תקלות ומאתרת זוגות חוטים שנחשבו אבודים בארונות הסעף של החברה. כל זוג חוטים שמתגלה הוא קו "אבוד" פוטנציאלי.

הכנסות מרקורי ברבעון בהתאם לתחזיות; הפתעה של סנט ברווח למניה

מהתוצאות הכספיות שפירסמה מרקורי , המתמחה בפיתוח של כלי תוכנה לבדיקה של עומסים ברשת, עולה כי החברה עמדה בתחזיותיה לרבעון הראשון של 2001. החברה דיווחה על הכנסות של 90.7 מיליון דולר - עלייה של 50% מהרבעון המקביל וירידה של כ-7% מהכנסות הרבעון הקודם, שהוא חזק יותר בצורה מסורתית עבור החברה.

מרקורי מדווחת על רווח של 16.1 מיליון דולר - צמיחה של 65% מרווחי הרבעון המקביל אך ירידה מרווחי הרבעון הקודם, שהסתכמו ב-28.5 מיליון דולר. מספרים אלה מתורגמים לרווח של 18 סנט למניה - סנט בודד מעל לתחזית הממוצעת בוול סטריט, שהיתה לרווח של 17 סנט למניה.

11 באפריל 2001

הושלמה מכירת מניות אלביט מערכות ראייה למנכ"ל אלטרו וינה, ניר אלון

קבוצת אלביט , שבשליטת אלרון , הודיעה על השלמת מכירת מניות של החברה הבת שלה, אלביט מערכות ראייה, שמניותיה נסחרות בנאסד"ק (סימול EVSN), לניר אלון, מנכ"ל חברת הטקסטיל אלטרו וינה, ולשעבר כדורגלן נבחרת ישראל.

אלון רכש 2 מיליון מניות של אלביט מערכות ראייה תמורת 2 מיליון דולר, ובמקביל השקיע 1.5 מיליון דולר בחברה תמורת 1.5 מיליון מניות. לאחר שהחברה תעמוד ביעדי תוצאות כספיות מסוימות, יקנה אלון 1.5 מיליון מניות נוספות.

מריל לינץ': EMC פירסמה אזהרת רווח, אך לא תהיה לכך השפעה שלילית על שותפת ה-OEM שלה פריסייס

EMC הודיעה כי רווחיה יהיו נמוכים ב-10% מהתחזיות הממוצעות בוול סטריט, וכי הם יסתכמו ב-18 סנט למניה. החברה הודיעה כי ירידה בדרישה למוצריה וההאטה הכלכלית הובילו לשינוי התחזיות, אולם היא גם הודיעה כי הכנסותיה יעלו ב-37% ברבעון הראשון.

במריל לינץ' מעריכים כי הן ברבעון הראשון והן ברבעון השני של השנה יוסיף ערוץ ה-OEM של EMC לתרום 25%-20% להכנסות פריסייס. בבית ההשקעות מותירים למניה את המלצת ה"קנייה".

ויריאנט תספק את מוצריה לניהול שרשרת האספקה לחברת לוקהיד מרטין

ויריאנט , העוסקת בפיתוח מערכות תוכנה ליצירת קהילות B2B על רשת האינטרנט ובעיקר עבור תעשיית השירותים, הודיעה כי תספק את המוצר המוביל שלה, Service Hub, לחברת לוקהיד מרטין, שתשלב אותו במערך ניהול שרשרת האספקה שלה הנמצא במרכז הלוגיסטי של החברה.

החולשה של ה-CLECs פוגעת גם בסרגון: הכנסות של 12.6 מ' ד' ברבעון הראשון, לעומת תחזיות ל-13.4 מ' ד'

הנהלת סרגון אינה יודעת במדויק מה יהיו הכנסותיה לרבעון הראשון של השנה, שכן אותה חברת תקשורת סלולרית אמריקאית שהודיעה כי היא עוצרת את פרישת מערכותיה החדשות טרם סיפקה לסרגון את המספרים המדויקים. מכל מקום, סרגון יודעת לומר כי הכנסותיה לא ייפלו מרמה של 12.6 מיליון דולר ברבעון הראשון - מה שיהווה צמיחה של 1.5% מהרבעון הרביעי.

צ'ק פוינט וקומפאק ישווקו פיתרון אבטחת תוכנה מבוסס לינוקס

צ'ק פוינט וקומפאק (סימול CPQ) מתחילות לשווק פיתרון מבוסס לינוקס לאבטחת תוכנה עבור עסקים בינוניים וגדולים ועבור ספקי שירותים בצפון אמריקה. הפיתרון, שיכונה SolutionPaq, משלב את השרתים של קומפאק ותוכנת הפיירוול של צ'ק פוינט.

אמדוקס תספק לליברטל-וודאפון מערכות בילינג מתוצרתה

אמדוקס הודיעה כי חברת ליברטל-וודאפון, ספקית הסלולר השנייה בגודלה בהולנד, בחרה במוצר ה-Ensemle שלה התומך בטכנולוגיית GPRS מתקדמת. טכנולוגיית ה-GPRS מאפשרת לוודאפון לספק למנוייה, שמספרם עומד כיום על 1.1 מיליון, שירותי מידע מתקדמים כמו שידור מידע במהירות גבוהה או יכולת גלישה באינטרנט, באמצעות המכשיר הסלולרי.

חברת XaCCT תספק מוצרים המשולבים בפתרונות של אמדוקס

חברת XaCCT טכנולוגיות החלה לספק מוצרים מתוצרתה המשולבים בפתרונות של אמדוקס לחיוב ולשירות לקוחות (CCB). המוצר המשולב מאפשר העברה מהירה של מידע ממשתמשי שירותי IP לטכנולוגית ה-CCB של אמדוקס למטרת חיוב.

סלומון סמית ברני בעקבות אזהרת הרווח: "לויריאנט אין עוד לאן לרדת"

למרות שויריאנט דיווחה על ירידה חדה בהכנסותיה לרבעון ועל העמקת הפסדיה, מותירים בסלומון את המלצת ה"קנייה" בסיכון גבוה.

ריטליקס עוברת מרווח להפסד בשנת 2000 לאחר פרסום הדו"חות הכספיים

ריטליקס (פוינט אוף סייל לשעבר), מודיעה כי בהתאם לכללי החשבונאות האמריקאית היא נאלצת להיפרד מרווחי הון של כ-2.4 מיליון דולר (שנבעו מרכישת 33% מסטוראליינס ישראל על ידי קוקה קולה תמורת 5 מיליון דולר) שנכללו בדו"חות הרבעון הרביעי של 2000 ולהעבירם לרבעון הראשון של 2001.

למען הסר ספק, לא מדובר ברווחים שלא היו או בתיקון הדוח"ות הכספיים בפועל (שכן ריטליקס מדווחת על פי הכללים הישראליים), אלא בהבהרה שנאלצת לתת החברה כיום כהמשך להודעותיה בדבר רווחי החברה בעבר - בהתאם לכללי החשבונאות האמריקאיים.

ליהמן ברדרס: חברות הטכנולוגיה הישראליות הן השקעה אטרקטיווית לטווח ארוך

בליהמן מתחילים לכסות שבע מניות ישראליות בעלות שווי שוק נמוך יחסית, שמאופיינות כולן, לדברי כ

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully