וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סנסוטק מקבוצת ארית חתמה על עסקות בהיקף של כ-400 אלף דולר

אילן מוסנאים

15.4.2001 / 10:18

החברה תספק את מוצר הרובוסנס שלה, המבצע חישה מדויקת של עצמים בתחום מוגדר והמיועד לשוק הרובוטים והאוטומציה

חברת סנסוטק, מקבוצת ארית תעשיות , מדווחת על השקה מוצלחת של המוצר החדש שלה, רובוסנס, המבצע חישה מדויקת של עצמים בתחום מוגדר, המיועד לשוק הרובוטים והאוטומציה.

הרובוסנס מצטיין ברגישות, חסינות להפרעות, מהירות תגובה ויכולת לעבוד בתחום מוגדר היטב, והינו בעל יישומים רבים ומגוונים המתאימים בין השאר לתחום הרפואה, חקלאות, אזעקות ביתיות ודלתות אוטומטיות (דוגמת הדלתות בחנויות הכלבו).

החברה, אשר מתמחה בפיתוח ושיווק סנסורים חכמים בטכנולוגיה ייחודית, סיכמה מספר עסקות למכירה של אלפי יחידות של רובוסנס בהיקף של כ-400 אלף דולר, עד סוף השנה.

העסקה הבולטת עליה מדווחת סנסוטק היא של אספקת כ-1,000 יחידות רובוסנס לחברה המובילה בעולם בתחום מערכות מכירה אוטומטיות (automated cash register) , המאפשרות הפעלת נקודות מכירה אוטומטיות לא מאוישות. באפליקציה זו החיישן מאתר את המוצר, מאפשר את קריאת הברקוד וגורם לניטרול המגנטיזציה. מנכ"ל החברה, אלי גל, העריך כי עד סוף השנה תשלים החברה מכירה של כ-2,000 יחידות נוספות.

בעסקות נוספות תספק החברה מכשירי רובוסנס, שמחירם 200-150 דולר ליחידה, לצורך הפעלת רובוטים למיון וטיפול בפירות, פעולה הדורשת דיוק של מילימטרים, ויחידות נוספות למיכשור רפואי לשם מדידה רציפה של מרחק בין נבדק לבין הציוד.

סנסוטק, שארית מחזיקה בכ-53% ממניותיה, מתמחה בפיתוח ושיווק סנסורים חכמים בטכנולוגיה ייחודית, תוך שילוב של חיישנים אולטרסוניים וטכניקות עיבוד מתוחכמות ליצירת מערכות חישה חכמות ללא מגע.

החברה מייצרת, בין היתר, חיישני בטיחות ונוחות שמונעים פגיעת דלתות אוטומטיות באוטובוסים, חיישנים לתחום הרכב המיועדים לדלתות חשמליות במכוניות המובילות נוסעים, ולכריות אוויר חכמות וחיישנים המיועדים למעליות.

ארית תעשיות הנה חברת החזקות הפועלת באמצעות שלוש חטיבות מתמחות: חטיבה רפואית, ארית מערכות החטיבה צבאית-בטחונית, וחטיבה טכנולוגית.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully