וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אגף הטכנולוגיה במוסד יוצא לראשונה בקמפיין גיוס

שירות TheMarker.com

15.4.2001 / 14:35

את הקמפיין תלווה הסיסמה מהקמפיין הקודם: "המוסד נפתח - לא לכולם. לא לרבים. אולי לך"

אגף הטכנולוגיה במוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים, יוצא לראשונה בקמפיין פומבי לגיוס עובדים חדשים לתפקידי מהנדסי פיתוח חומרה ותוכנה. במסגרת זאת יתפרסמו בעיתונים מודעות החתומות על ידי אגף הטכנולוגיה של המוסד, בהן יוזמנו המתאימים להגיש מועמדותם לעבודה במוסד.

זוהי הפעם הראשונה שבה חושף המוסד את היחידה הטכנולוגית, הפועלת זה כשלושים שנה. היציאה בקמפיין פומבי נועדה להגדיל את מספר הפונים לעבודה ביחידה ולגייס את כוח האדם הטכנולוגי האיכותי ביותר הקיים בשוק.

מטרתו להעלות למודעות ציבורית, בעיקר בקרב עובדים פוטנציאליים, את קיום היחידה וההזדמנויות התעסוקתיות המוצעות לאנשי הטכנולוגיה - מהנדסי חומרה ותוכנה, בוגרי לימודי הנדסת אלקטרוניקה/מחשבים ומדעי המחשב.

אגף הטכנולוגיה במוסד הוא יחידת עילית טכנולוגית, העובדת בצמידות עם הגורמים המבצעיים במוסד ותפקידה לפתח אמצעים טכנולוגיים מתקדמים המשפרים את יכולתו המבצעית של המוסד ולספק מענה טכנולוגי לצרכיו.

אנשי היחידה, המהווים חלק בלתי נפרד מהעשייה המודיעינית והמבצעית החשאית, עוסקים בייזום ופיתוח מגוון אמצעים טכנולוגיים המשמשים בין השאר לאיסוף מידע למודיעין, לפענוחו וניתוחו. המודעות פונות לנשים וגברים כאחד. שיעור הנשים בין המפתחים באגף הוא גבוה, וחלקן משמשות בתפקידי מפתח באגף.

גם הפעם, בדומה לקמפיין הקודם של המוסד לגיוס קציני איסוף, שעלה ביולי 2000, תהיה פנייה ישירה, תוך חשיפת זהות הגוף המפרסם - המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים עם הצגת התפקיד ודרישותיו.

את הקמפיין הנוכחי ימשיך להוביל מסר הפתיחות, כפלטפורמה למסר העדכני - "המוסד נפתח רק ל-13 מהנדסים". הוא ילווה בסיסמה שהוטבעה בקמפיין הקודם: "המוסד נפתח - לא לכולם. לא לרבים. אולי לך". במודעה תופיע המנורה הנפתחת לאופק רחב המעבירה את מסר פתיחת השערים למועמדים. על הקמפיין אחראי משרד הפרסום פובליסיס אריאלי, והוא יתפרסם בעיתונות היומית.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully