וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

CA ו-Red Hat יספקו הגנת נתונים ליישומי Linux לעסקים אלקטרוניים

שירות TheMarker.com

15.4.2001 / 19:10

הפיתרון מספק פעולות גיבוי ושחזור מקיפות ומגוון רחב של תמיכה במכשירים ובספריות

Computer Associates )CA( ו-Red Hat ישווקו גירסה נסיונית של ARCserveIT for Linux של CA, שתותקן ב-Red Hat Linux 7.

ARCserveIT 6.61 for Linux הוא פיתרון הגנת הנתונים היחיד המאושר עבור Red Hat Linux 7. הפיתרון מספק פעולות גיבוי ושחזור מקיפות ביותר ומגוון רחב של תמיכה במכשירים ובספריות סרטים. כמו כן, ARCserveIT מכיל Java GUI מבוסס אינטרנט, ומספק יכולת לנהל את כל משימות הגנת הנתונים מקונסול ניהול מרכזי אחד, שבעזרתו יכולים מנהלים לבצע פעולות גיבוי ושחזור מכל פלטפורמה שתומכת ב-Java.

"Red Hat Linux 7 מספק את יכולות Linux המוכחות, הדרושות לבניית תשתית לעסקים אלקטרוניים. בו בזמן, גוברת חיוניותם של פתרונות הגנת נתונים כגון ARCserveIT", מסביר פול מקנמרה, סגן נשיא Red Hat מוצרים ופלטפורמות, "אנו מודים ל-CA על המשך מחויבותה לקהילת Linux בספקה פיתרון הגנת נתונים יוצא מן הכלל למשתמשי Red Hat Linux."

"השילוב בין ARCserveIT לבין Red Hat Linux הוא המשכה של ברית אסטרטגית שנוסדה בשנת 1999", מסר ג'ורג' ג'נטקיס, סגן נשיא CA, אגף OEM. "במסגרת הברית נמשיך ביחד עם Red Hat לייצר פתרונות ניהול מקיפים עבור ארגונים הפועלים בסביבת Linux, כשכל זה נעשה תחת מערך התמיכה של CA."

כתוצאה מיוזמה משותפת זו מציעה כיום CA פתרונות Linux לאבטחה, ניהול רשת, ניהול אינטרנט, פיתוח יישומי מסד נתונים וכן הגנה על נתונים.

Unicenter TNG, שזכה בפרס "פיתרון שילוב המערכות המצטיין" במסגרת ועידת ותערוכת Linux World, הוא הפיתרון המלא היחיד המאפשר לארגונים לנהל מערכות Linux בתוך התאגידים ההטרוגניים שברשותם. הוא מתאם בין רמת השירות לבין יעדים עסקיים ושירותים, מבטיח זמינות גבוהה, ביצועים אופטימליים ואבטחה ליישומי סחר אלקטרוני הקיימים היום.

CA ישראל היא חברת בת של CA העולמית, החברה המובילה בתחום ניהול התוכנה וה-IT. ב- CA ישראל כ-300 מהנדסי תוכנה. מחזור המכירות השנתי של CA העולמית, שהוקמה בשנת 1976, עומד על כ-6.5 מיליארד דולר, מתוכו כ-50% בתחום מערכות Unicenter TNG.

Red Hat, שנוסדה בשנת 1994, היא החברה המובילה בפיתוח, פריסה וניהול פתרונות Linux ופתרונות מקור פתוח עבור תשתית אינטרנט. בנוסף למערכת ההפעלה לשרתים Red Hat Linux, החברה היא ספקית מרכזית של כלי פיתוח על בסיס GNU ופתרונות תמיכה עבור מגוון רחב של מעבדים מוטמעים.

Red Hat מספקת פתרונות כלי פיתוח run-time, מומחיות ב-Linux kernel וכן שירותי תמיכה והנדסה לכל שווקי Linux והשווקים המוטמעים. כמו כן, היא מציעה פלטפורמה משותפת לפיתוח, פריסה וניהול מקור פתוח ברחבי האינטרנט ובמכשירים המתחברים לאינטרנט.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully