וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"ל עורק איזיה צ'צ'יק פורש מתפקידו

הארץ

16.4.2001 / 6:48

צ'צ'יק: "החלטתי לפרוש לנוכח החלטת עורק לפרוש מעסקי התקשורת בישראל ולצמצם את האחזקות שלה"

"החלטתי לפרוש לנוכח החלטת עורק לפרוש מעסקי התקשורת בישראל ולצמצם את האחזקות שלה" - כך אמר אתמול מנכ"ל עורק, איזיה צ'צ'יק, שהודיע על פרישתו. על פי ההערכות, לצ'צ'יק לא ימונה מחליף ואחד מבכירי עורק ימלא את תפקידו בתפקיד יו"ר החברות הבנות דפי זהב, ערוצי זהב, קווי זהב, מקסימדיה וחברת הביטוח AIG.

צ'צ'יק שימש מנכ"ל עורק 7 שנים. לפני שנתיים החליטה עורק להפסיק לפתח את עסקיה. היא חתמה על הסכמים למכירת אחזקותיה בערוצי זהב, קווי זהב ובחברת ההשקעות אוורגרין. עורק הפסיקה את המגעים שניהלה להקמת קבוצה שתתמודד על רכישת השליטה בבזק. ואולם, עורק המשיכה לשמור על אחזקותיה בדפי זהב, מקסימדיה ו-AIG. מקורבים לחברה הכחישו שמועות על מגעים למכירת דפי זהב. צ'צי'ק אמר אתמול כי להערכתו, תמשיך עורק לשמור על אחזקות אלה.

בשנה האחרונה הקימה עורק חברת השקעות, שהשקיעה בכ-20 חברות סטארט-אפ בתחומי האינטרנט והטכנולוגיה. השקעות אלה נוהלו על ידי עו"ד פז ליטמן, במסגרת חברה בת נפרדת - עורק טכנולוגיות, ולא באמצעות עורק, שבניהול צ'צי'ק.

צ'צ'יק גם לא היה מעורב בניהולה של אמדוקס, מפתחת ומשווקת תוכנות חיוב לחברות תקשורת, שפוצלה מדפי זהב והפכה לעסק הגדול והרווחי ביותר של הקבוצה.

צ'צ'יק אמר כי הוא בוחן אפשרויות שונות לגבי תפקידו הבא, אך סירב לפרט את תוכניותיו. על פי ההערכות, הוא יהיה מעורב בהקמת חברה חדשה.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully