וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קבוצת סלע מציעה תוכנית הכשרה לבוגרי קורסי הסבה שלא נקלטו בשוק העבודה או שפוטרו מעבודתם

עינב בן יהודה

16.4.2001 / 12:22

להערכתם, יש כיום כ-2,000 בוגרי הסבות המחפשים עבודה ומתוכם כ-1,000 מפוטרים

קבוצת סלע , המספקת שירותי הדרכה וייעוץ בפיתוח תוכנה, הודיעה היום על פתיחת מסלולי השלמה ללימודי מחשבים מתקדמים בפיתוח תוכנה, ניהול רשתות ואבטחת מידע, למסיימי Web manager, MCSD, MCSE ו-Web Master שלא נקלטו בשוק העבודה או שפוטרו מעבודתם.

קבוצת סלע תכיר בלימודים הקודמים של בוגרי מרכזי ההדרכה השונים, תפטור אותם כספית ואקדמית מהקורסים בהם השתתפו, ותדאג לשלב את הבוגרים המסיימים בעבודה, בהתאם לקריטריונים שנקבעו על ידה.

דודו בסה, מנכ"ל קבוצת סלע: "סלע מעריכה כי כיום יש כ-2,000 בוגרי הסבות מחפשי עבודה כאשר מתוכם כ-1,000 מפוטרים ו-1,000 מסיימים חדשים. קצב קליטת העובדים הוא 10% בחודש בממוצע, כלומר כ-200 איש מצליחים למצוא עבודה, רובם מבין המפוטרים. בתקופה הקרובה יגדל מספר הבוגרים מחפשי העבודה בקצב של כמה מאות (בין 300 ל-400) בכל חודש, כך שברבעון הקרוב יהיו כ-3,000 חסרי תעסוקה".

בסה מוסיף כי המסלול החדש יכשיר את הבוגרים תוך 4 עד 6 חודשים למקצועות פיתוח תוכנה מתקדמים וניהול רשתות ואבטחת מידע. "אלו הם המקצועות העיקריים בהם קצב קליטת העובדים נשאר כשהיה", ציין בסה.

קבוצת סלע היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל אביב. הקבוצה קיימת למעלה מ-10 שנים, מונה למעלה מ-400 עובדים ומחזיקה ב-9 חברות בנות בתחום ההדרכה, הפיתוח והייעוץ. הקבוצה מעניקה תמיכה כוללת לתעשיית ההיי-טק בארץ ובעולם.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully