וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המלצת "קנייה" ראשונה לוריסיטי

שירות TheMarker.com

16.4.2001 / 20:08

החדשות האחרונות על המניות הישראליות בניו יורק

16 באפריל 2001

ה"תקופה השקטה" בוריסיטי הסתיימה - רוברטסון סטיבנס מתחיל לכסות את המניה בהמלצת "קנייה"

לפני חודש, למרות המצב הקשה בשווקים, הצליחה וריסיטי להשלים את ההנפקה הראשונית שלה בצורה בהחלט מוצלחת.

כעת, עם סיום ה"תקופה השקטה" (Quiet Period) של החברה, שבמהלכה אסורים פרסומים אנליסטיים עליה, מפרסם החתם המוביל של ההנפקה, רוברטסון סטיבנס, דו"ח ראשון על החברה, בו הוא מדרג את המניה כ"קנייה", ומחיר היעד שהוא מציב לה הוא 15-11 דולר - %23 בממוצע מעל למחירה היום.

נקסוס קיבלה מונצואלה הזמנה בהיקף של 1.5 מ' ד' למערכות ה-AVL שפיתחה

נקסוס הודיעה על קבלת הזמנה למערכת איתור הרכבים שפיתחה (AVL) מחברת Timetrac Sistemas שבונצואלה. בנקסוס מציינים כי זו ההזמנה השביעית בשנתיים וחצי האחרונות שמגיעות מכיוונה של החברה בונצואלה.

13 באפריל 2001

גולדמן סאקס: "220 מ' ד' שבקופת בריזקום-פלוור יקחו אותה מעבר לשנת 2002, גם במצב כלכלי קשה"

בגולדמן סאקס מעריכים כי המיזוג בין החברות פלוור ובריזקום מצוין לטווח הארוך, אם כי בטווח הקרוב הצפיות היא נמוכה, ולכן החברה עלולה שלא להציג את התוצאות הכספיות שקיוותה להציג.

הנהלת קמטק לא שינתה תחזיות לשנת 2001, אבל בפייפר ג'פרי חותכים את תחזית הרווח למניה ב-10% לשנה

בבית ההשקעות מתרגמים את הסביבה העסקית הקשה כיום להורדת תחזיות עבור קמטק . קודם לכן ציפו להכנסות של 68.3 מיליון דולר, וכעת הם מנמיכים תחזיות אלה ב-6% ל-61.8 מיליון דולר. את הרווח למניה הם חותכים ב-10% מ-59 סנט למניה ל-53 סנט למניה. את התחזית ל-2002 הם משעים בשלב זה, עקב "צפיות נמוכה".

האנליסטים מאמינים שמשקיעים לטווח הארוך יתוגמלו ומותירים בעינה את המלצת ה"קנייה" למניה, אך הם מורידים את מחיר היעד מ-10 דולר למניה ל-8 דולרים כ-80% מעל למחירה כיום.

12 באפריל 2001

אטיוניטי בחרה בחברת סיסקום כמפיצה הבלעדית שלה בטייוואן

אטוניטי (סימול ATTU), ספקית פתרונות אינטגרציה לעסקים מקוונים ולמסחר בין עסקים מקוונים, הודיעה שבחרה את חברת הנדסת המחשב סיסקום כמפיצה הבלעדית של מוצריה בטייוואן.

ההתקשרות בין שתי החברות מרחיבה את הפרישה העולמית של אטיוניטי, שהודיעה לאחרונה על חתימת הסכמי הפצה עם חברת אינודיגיטל בקוריאה, ולגאטו בסינגפור.

Ripcord Systems בחרה ב-Webload של רדוויו

רדוויו , המתמחה בפיתוח תוכנות לבדיקת עומסים באתרי אינטרנט, הודיעה כי ריפקורד סיסטמס (Ripcord Systems), המספקת מוצרים ושירותים בתקשורת אלחוט ממקור אחד, בחרה במוצר Webload שלה לאימות הביצוע והסקלביליות של תוכנות במוצרים שלה.

ריט קיבלה שתי הזמנות המשך ל-PairView בשווי כולל של 800 אלף דולר

שתי ההזמנות שקיבלה ריט טכנולוגיות הן מחברת טלמקס, חברת הטלקום הלאומית של מקסיקו, שהזמינה שתי מערכות נוספות, ומחברת Czech טלקום, חברת הטלקום הלאומית של צ'כיה, שהזמינה ציוד לשדרוג מערכות ה-PairView הקיימות אצלה.

מערכת ה-PairView היא פיתרון אינטגרטיווי לניהול רשתות טלפון הפועלות על תשתית חוטי נחושת. המערכת מתחברת אל תשתית הנחושת של החברה, והיא ממפה ומעדכנת את בסיס הנתונים של חברת הטלפון. כמו כן, המערכת מזהה תקלות ומאתרת זוגות חוטים שנחשבו אבודים בארונות הסעף של החברה. כל זוג חוטים שמתגלה הוא קו "אבוד" פוטנציאלי.

הכנסות מרקורי ברבעון בהתאם לתחזיות; הפתעה של סנט ברווח למניה

מהתוצאות הכספיות שפירסמה מרקורי , המתמחה בפיתוח של כלי תוכנה לבדיקה של עומסים ברשת, עולה כי החברה עמדה בתחזיותיה לרבעון הראשון של 2001. החברה דיווחה על הכנסות של 90.7 מיליון דולר - עלייה של 50% מהרבעון המקביל וירידה של כ-7% מהכנסות הרבעון הקודם, שהוא חזק יותר בצורה מסורתית עבור החברה.

מרקורי מדווחת על רווח של 16.1 מיליון דולר - צמיחה של 65% מרווחי הרבעון המקביל אך ירידה מרווחי הרבעון הקודם, שהסתכמו ב-28.5 מיליון דולר. מספרים אלה מתורגמים לרווח של 18 סנט למניה - סנט בודד מעל לתחזית הממוצעת בוול סטריט, שהיתה לרווח של 17 סנט למניה.

11 באפריל 2001

הושלמה מכירת מניות אלביט מערכות ראייה למנכ"ל אלטרו וינה, ניר אלון

קבוצת אלביט , שבשליטת אלרון , הודיעה על השלמת מכירת מניות של החברה הבת שלה, אלביט מערכות ראייה, שמניותיה נסחרות בנאסד"ק (סימול EVSN), לניר אלון, מנכ"ל חברת הטקסטיל אלטרו וינה, ולשעבר כדורגלן נבחרת ישראל.

אלון רכש 2 מיליון מניות של אלביט מערכות ראייה תמורת 2 מיליון דולר, ובמקביל השקיע 1.5 מיליון דולר בחברה תמורת 1.5 מיליון מניות. לאחר שהחברה תעמוד ביעדי תוצאות כספיות מסוימות, יקנה אלון 1.5 מיליון מניות נוספות.

מריל לינץ': EMC פירסמה אזהרת רווח, אך לא תהיה לכך השפעה שלילית על שותפת ה-OEM שלה פריסייס

EMC הודיעה כי רווחיה יהיו נמוכים ב-10% מהתחזיות הממוצעות בוול סטריט, וכי הם יסתכמו ב-18 סנט למניה. החברה הודיעה כי ירידה בדרישה למוצריה וההאטה הכלכלית הובילו לשינוי התחזיות, אולם היא גם הודיעה כי הכנסותיה יעלו ב-37% ברבעון הראשון.

במריל לינץ' מעריכים כי הן ברבעון הראשון והן ברבעון השני של השנה יוסיף ערוץ ה-OEM של EMC לתרום 25%-20% להכנסות פריסייס. בבית ההשקעות מותירים למניה את המלצת ה"קנייה".

ויריאנט תספק את מוצריה לניהול שרשרת האספקה לחברת לוקהיד מרטין

ויריאנט , העוסקת בפיתוח מערכות תוכנה ליצירת קהילות B2B על רשת האינטרנט ובעיקר עבור תעשיית השירותים, הודיעה כי תספק את המוצר המוביל שלה, Service Hub, לחברת לוקהיד מרטין, שתשלב אותו במערך ניהול שרשרת האספקה שלה הנמצא במרכז הלוגיסטי של החברה.

החולשה של ה-CLECs פוגעת גם בסרגון: הכנסות של 12.6 מ' ד' ברבעון הראשון, לעומת תחזיות ל-13.4 מ' ד'

הנהלת סרגון אינה יודעת במדויק מה יהיו הכנסותיה לרבעון הראשון של השנה, שכן אותה חברת תקשורת סלולרית אמריקאית שהודיעה כי היא עוצרת את פרישת מערכותיה החדשות טרם סיפקה לסרגון את המספרים המדויקים. מכל מקום,

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully