וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קונצרן מרובני יפעיל את כרטיסי האינטרנט של קומסנס כאמצעי זיהוי ואבטחת עסקות באינטרנט

שירות TheMarker.com

17.4.2001 / 12:10

חברות יפאניות נוספות כמו ניפון ו-DC Card יבחנו החל מהחודש את כרטיסי קומסנס

קונצרן מרובני היפאני, הזרוע השיווקית של קומסנס הישראלית ביפאן, מתחיל החודש להפעיל את כרטיס ההזדהות באינטרנט שפיתחה קומסנס - כך הודיעה החברה. כרטיס ה-ComDot, כרטיס אשראי שאינו דורש קורא כרטיסים כלשהו, מתוכנן להוות את הבסיס למערכות מסחר אלקטרוני.

חברות יפאניות גדולות נוספות עתידות לבחון החל מהחודש את כרטיסי קומסנס, ביניהן Nippon Shinpan (חברת האשראי השנייה בגודלה ביפאן), DC Card (חברת כרטיסי אשראי יפאנית גדולה), Daiwa Securities Group (חברת שירותים פיננסיים מהגדולות ביפאן) ו- Sofmap (רשת קמעונית לציוד מחשבים).

חברות אלו עתידות להפיץ את כרטיסי קומסנס ללקוחותיהן על מנת לקדם את השימוש במסחר אלקטרוני באינטרנט. חברות נוספות ביפאן ובמזרח אסיה עתידות להצטרף בקרוב לפרויקט. קונצרן מרובני יפיץ את כרטיסי קומסנס לחברות השונות ויפעיל מרכז תמיכה ותפעול לכרטיסים.

"אנו מעריכים כי בשנת 2002 יירכשו מיליוני כרטיסים ביפאן", אמר משה כהן, סמנכ"ל בכיר לפיתוח עסקי בקומסנס, והוסיף כי "מערכת אשר משתמשת בכרטיס קומסנס מוגנת מפני ניצול לרעה ע"י גולשים לא מורשים, ומגנה על לקוחותיה מפני גניבת מידע וביצוע פעולות לא מורשות בחשבונותיהם".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully